Programma blokkenschema

14 15 16 17 18 19 20 21 22 augustus

zaterdag 14 augustus  16 Voorstellingen

za 14 aug / 11:00
Junior  
Junior Grachtenfestival: Vreemde Streken
 
P60
za 14 aug / 11:00
Jazz  
Vertelconcert: Jetse de Jong over New Orleans Piano
 
Amstelkerk
za 14 aug / 11:00
Klassiek  
OBA-concert: Van Gogh Trio
 
OBA Oosterdok
za 14 aug / 12:30
Klassiek  
ArteVita
 
Hotel Jakarta
za 14 aug / 13:00
Junior  
Junior Grachtenfestival: Vreemde Streken
 
P60
za 14 aug / 14:00
Klassiek  
Eskina
 
Amstelkerk
za 14 aug / 15:00
Jazz  
Mo van der Does Quartet
 
Boerkok
za 14 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: ADAM Quartet
 
Posthoornkerk
za 14 aug / 17:00
Klassiek  
Dividivi3
 
Kinderboerderij 't Brinkie
za 14 aug / 19:00
Muziektheater  
From the sun’s perspective
 
Compagnietheater
za 14 aug / 19:30
Muziektheater  
The Eternal Feminine
 
P60
za 14 aug / 20:00
Klassiek  
Duo Cellousy
 
Steiger de Batavia
za 14 aug / 20:00
Klassiek  
Natálie Kulina & Arieh Chrem
 
Studio 150 Bethlehemkerk
za 14 aug / 20:00
Klassiek  
Vertelconcert: Shin Sihan in Residence - L'Histoire du soldat
 
Melkweg
za 14 aug / 21:00
 
Ascenseur pour l’échafaud vs. Gideon Tazelaar Trio
 
Eye Filmmuseum
za 14 aug / 21:00
Muziektheater  
From the sun’s perspective
 
Compagnietheater

zondag 15 augustus  23 Voorstellingen

zo 15 aug / 11:00
Klassiek  
Marigold strijktrio
 
Waterlely Natuurpark Lelystad
zo 15 aug / 11:00
Klassiek  
Vertelconcert: Yes, she can!
 
't Zonnehuis
zo 15 aug / 11:00
Klassiek  
OBA-concert: Matthijs & Adinda van Delft
 
OBA Roelof Hartplein
zo 15 aug / 11:00
Jazz  
Äktaro
 
Hotel Sofitel Legend The Grand
zo 15 aug / 12:30
Jazz  
SMANDEM.
 
OSCAM
zo 15 aug / 14:00
Jazz  
Äktaro
 
Hotel Sofitel Legend The Grand
zo 15 aug / 14:00
Jazz  
Introspections
 
Studio 150 Bethlehemkerk
zo 15 aug / 14:00
Werelds  
Los Hermanos invites
 
't Zonnehuis
zo 15 aug / 14:00
Jazz  
Phantom Wizard
 
De Kazerne
zo 15 aug / 15:00
Klassiek  
MAAT Saxofoonkwartet
 
Schaapskooi Vroege Vogelbos
zo 15 aug / 16:00
Jazz  
OBA-concert: Brewed
 
OBA de Hallen
zo 15 aug / 17:00
Jazz  
Maripepa Contreras Quintet
 
Studio 150 Bethlehemkerk
zo 15 aug / 17:00
Werelds  
Jeff Heijne Trio & Conchita Boon
 
RADION
zo 15 aug / 17:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
zo 15 aug / 19:00
Muziektheater  
From the sun’s perspective
 
Compagnietheater
zo 15 aug / 19:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
zo 15 aug / 19:30
Jazz  
Lucas Santana Quintet
 
BIMHUIS
zo 15 aug / 20:00
Klassiek  
Lidy Blijdorp & Ketevan Roinishvili
 
Hermitage
zo 15 aug / 20:00
Klassiek  
3VIOLAS
 
Stadsboerderij Almere
zo 15 aug / 20:00
Werelds  
Dareyn
 
Studio 150 Bethlehemkerk
zo 15 aug / 21:00
Muziektheater  
From the sun’s perspective
 
Compagnietheater
zo 15 aug / 21:00
Werelds  
Labels Aren't Our Names
 
Paradiso
zo 15 aug / 22:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Cello Biënnale Kwintet en mezzosopraan Maria Warenberg
 
De Duif

maandag 16 augustus  15 Voorstellingen

ma 16 aug / 11:00
Klassiek  
Duo Coraline Groen & Jobine Siekman
 
Koninklijk Theater Carré
ma 16 aug / 11:00
Werelds  
Chieko Donker Duyvis Ensemble
 
Zuiderkerk
ma 16 aug / 11:30
Jazz  
Live vanuit Felix Meritis: Mind at Large
 
Felix Meritis
ma 16 aug / 12:30
Jazz  
Tijs Klaassen Quintet
 
Jeruzalemkerk
ma 16 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Christiaan Blom
 
Westerkerk
ma 16 aug / 13:15
Jazz  
Live vanuit Felix Meritis: Mind at Large
 
Felix Meritis
ma 16 aug / 14:00
Jazz  
Edson Ensemble ft. Alistair Payne
 
Zuiderkerk
ma 16 aug / 16:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: Mo van der Does Quartet
 
Koninklijk Theater Carré
ma 16 aug / 16:00
Klassiek  
Ensemble Fier
 
Westerkerk
ma 16 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Nieuwe Noten voor Duo Ebano
 
De Duif
ma 16 aug / 17:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
ma 16 aug / 18:30
Jazz  
The Fried Seven
 
Hilton Amsterdam
ma 16 aug / 19:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
ma 16 aug / 20:00
Klassiek  
Shin Sihan in Residence: Bernstein's vioolconcert met Club Classique Orchestra
 
Koninklijk Theater Carré
ma 16 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Jelmer de Moed & het Animato Kwartet
 
NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

dinsdag 17 augustus  23 Voorstellingen

di 17 aug / 11:00
Klassiek  
Cottage Ensemble
 
Koninklijke Industrieele Groote Club
di 17 aug / 11:00
Klassiek  
Libero Strijkorkest
 
Felix Meritis
di 17 aug / 11:30
Werelds  
Live vanuit Felix Meritis: An Instruments for change experiment
 
Felix Meritis
di 17 aug / 12:30
Jazz  
Mabassa
 
NU gebouw
di 17 aug / 12:30
Jazz  
Samuele Ghezzi & Linus Eppinger
 
Fruittuin van West
di 17 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Adinda van Delft
 
Westerkerk
di 17 aug / 13:15
Klassiek  
Duo Jeroen Dupont en Ketevan Roinishvili op Forteiland Pampus
 
Forteiland Pampus
di 17 aug / 13:15
Werelds  
Live vanuit Felix Meritis: An Instruments for change experiment
 
Felix Meritis
di 17 aug / 14:00
Klassiek  
Animato Kwartet
 
Koninklijke Industrieele Groote Club
di 17 aug / 14:00
Klassiek  
Libero Strijkorkest
 
Felix Meritis
di 17 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Dianto Reed Quintet
 
The Loft
di 17 aug / 16:00
Muziektheater  
While We Live
 
De Meervaart
di 17 aug / 16:00
Klassiek  
Alexander de Bie
 
Westerkerk
di 17 aug / 16:00
Talks  
Live vanuit Felix Meritis: Grachtenfestival Talks
 
Felix Meritis
di 17 aug / 17:00
Muziektheater  
Het uur van de Spaanse
 
Luther Museum
di 17 aug / 17:00
Werelds  
Hiedra
 
Lofi
di 17 aug / 18:00
Jazz  
Brintex Collective
 
A'DAM&Co.
di 17 aug / 19:30
Muziektheater  
Het uur van de Spaanse
 
Luther Museum
di 17 aug / 20:00
Muziektheater  
Echo
 
Het Scheepvaartmuseum
di 17 aug / 20:00
Jazz  
Grachenfestival x The New Originals Jazz Club
 
The Loft
di 17 aug / 21:00
Jazz  
SMANDEM.
 
Felix Meritis
di 17 aug / 21:00
Jazz  
Greyheads
 
De Meervaart
di 17 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Alexander Warenberg & Nikola Meeuwsen
 
NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

woensdag 18 augustus  23 Voorstellingen

wo 18 aug / 11:00
Jazz  
Nina Rompa, Gijs Idema, Mo van der Does
 
De Waalse Kerk
wo 18 aug / 11:00
Klassiek  
Vertelconcert: Gershwin
 
Rode Hoed
wo 18 aug / 11:00
Klassiek  
Intercontinental Ensemble
 
De Meervaart
wo 18 aug / 11:30
Jazz  
Live vanuit Felix Meritis: Perselí
 
Felix Meritis
wo 18 aug / 12:30
Klassiek  
Van Gogh Trio
 
De Thomaskerk
wo 18 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Fook Sars
 
Westerkerk
wo 18 aug / 13:15
Jazz  
Live vanuit Felix Meritis: Perselí
 
Felix Meritis
wo 18 aug / 14:00
Klassiek  
Vertelconcert: Gershwin
 
Rode Hoed
wo 18 aug / 14:00
Klassiek  
Michela Amici & Elisa de Toffol
 
Willem de Zwijgerkerk
wo 18 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Delta Piano Trio
 
De Waalse Kerk
wo 18 aug / 16:00
Jazz  
Truus, het meisje in het verzet
 
De Meervaart
wo 18 aug / 16:00
Klassiek  
Trio Akoya
 
Westerkerk
wo 18 aug / 16:00
Talks  
Live vanuit Felix Meritis: Grachtenfestival Talks
 
Felix Meritis
wo 18 aug / 17:00
Muziektheater  
Het uur van de Spaanse
 
Luther Museum
wo 18 aug / 17:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
wo 18 aug / 19:00
Muziektheater  
MARS:
 
De Meervaart
wo 18 aug / 19:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
wo 18 aug / 19:30
Muziektheater  
Het uur van de Spaanse
 
Luther Museum
wo 18 aug / 20:00
Jazz  
Denise Jannah & Ben Fitzpatrick Quintet
 
De Duif
wo 18 aug / 20:00
Klassiek  
Shin Sihan in Residence: Shostakovich 15
 
Het Concertgebouw
wo 18 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Yang Yang Cai & Ensemble Music Stages
 
NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky
wo 18 aug / 21:00
Muziektheater  
MARS:
 
De Meervaart
wo 18 aug / 21:00
Klassiek  
Dutch National Opera Studio: Russian Recital
 
Rode Hoed

donderdag 19 augustus  27 Voorstellingen

do 19 aug / 11:00
Junior  
Junior Grachtenfestival: Dromenblazers
 
De Meervaart
do 19 aug / 11:00
Klassiek  
Liedduo Kraal & Van Poucke
 
De Waalse Kerk
do 19 aug / 11:00
Jazz  
Jala & James Heywood
 
De Nieuwe Liefde
do 19 aug / 11:30
Jazz  
Live vanuit Felix Meritis: Shishani & Miss Catharsis
 
Felix Meritis
do 19 aug / 12:00
Jazz  
Picknick Concert: Yoràn Vroom's Group of Friends
 
Olympisch Stadion
do 19 aug / 12:30
Jazz  
SHAMIS x LYMA x REBIERE
 
St. Nicolaaslyceum
do 19 aug / 13:00
Junior  
Junior Grachtenfestival: Dromenblazers
 
De Meervaart
do 19 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Jappe Dendievel
 
Westerkerk
do 19 aug / 13:15
Jazz  
Live vanuit Felix Meritis: Shishani & Miss Catharsis
 
Felix Meritis
do 19 aug / 14:00
Klassiek  
Vertelconcert: Brieven aan de Meesters
 
De Nieuwe Liefde
do 19 aug / 14:00
Klassiek  
Pistache Rietkwintet
 
Vrijburg
do 19 aug / 16:00
Klassiek  
Beth & Flo
 
De Nieuwe Liefde
do 19 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Tobias Borsboom
 
De Waalse Kerk
do 19 aug / 16:00
Klassiek  
Joost Willemze
 
Westerkerk
do 19 aug / 16:00
Jazz  
ABINTU
 
Uilenburgersjoel
do 19 aug / 16:00
Talks  
Live vanuit Felix Meritis: Grachtenfestival Talks
 
Felix Meritis
do 19 aug / 17:00
Muziektheater  
Het uur van de Spaanse
 
Luther Museum
do 19 aug / 17:00
Klassiek  
3VIOLAS
 
Artis
do 19 aug / 17:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
do 19 aug / 17:30
Jazz  
Jeff Heijne Trio & Conchita en Guy Salamon Group
 
NEMO Science Museum
do 19 aug / 19:00
Muziektheater  
MARS:
 
De Meervaart
do 19 aug / 19:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
do 19 aug / 19:30
Muziektheater  
Het uur van de Spaanse
 
Luther Museum
do 19 aug / 21:00
Muziektheater  
MARS:
 
De Meervaart
do 19 aug / 21:00
Muziektheater  
Het Einde van de Tijd
 
De Nieuwe Liefde
do 19 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Shin Sihan in Residence & Friends
 
NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky
do 19 aug / 22:00
Jazz  
Jazz @ Night: Lady Shaynah
 
RADION

vrijdag 20 augustus  16 Voorstellingen

vr 20 aug / 11:00
Klassiek  
Duo Calyptura
 
Doopsgezinde Singelkerk
vr 20 aug / 11:00
Jazz  
Gideon Tazelaar Trio ft. Jacob Artved
 
Undercurrent
vr 20 aug / 11:30
Klassiek  
Live vanuit Felix Meritis: MAAT Saxofoonkwartet & António Carlos Costa
 
Felix Meritis
vr 20 aug / 12:30
Klassiek  
Cantaphonia
 
Buiksloterkerk
vr 20 aug / 13:00
Muziektheater  
Backstage bij Performing Opera Summer School
 
Hilton Amsterdam
vr 20 aug / 13:15
Klassiek  
Live vanuit Felix Meritis: MAAT Saxofoonkwartet & António Carlos Costa
 
Felix Meritis
vr 20 aug / 14:00
Werelds  
Cantorias
 
De Duif
vr 20 aug / 14:00
Jazz  
N∆BOU
 
Doopsgezinde Singelkerk
vr 20 aug / 14:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Benjamin Kruithof & Ana Bakradze
 
Goethe-Institut
vr 20 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Benjamin Kruithof & Ana Bakradze
 
Goethe-Institut
vr 20 aug / 17:00
Jazz  
ParHasard
 
CEC
vr 20 aug / 17:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
vr 20 aug / 18:30
Jazz  
Jazz @ Night: Gallowstreet
 
Markt Centraal
vr 20 aug / 19:00
Muziektheater  
Va pensiero - de Eufraat en haar verhalen
 
Museum Van Loon
vr 20 aug / 20:00
Jazz  
Terrasconcert: Sam Newbould Quintet
 
Muziekgebouw
vr 20 aug / 21:00
Klassiek  
De avond van de GrachtenfestivalPrijs
 
NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

zaterdag 21 augustus  21 Voorstellingen

za 21 aug / 10:30
Junior  
Junior Grachtenfestival: PARTY si PEREN
 
Podium Mozaïek
za 21 aug / 11:00
Jazz  
In Contrast
 
Museumwerf 't Kromhout
za 21 aug / 11:00
Werelds  
Jeff Heijne & Rita Kárpáti
 
De nieuwe bibliotheek
za 21 aug / 12:30
Klassiek  
Trio Rusanovsky
 
DeLaMar West
za 21 aug / 13:00
Junior  
Junior Grachtenfestival: PARTY si PEREN
 
Podium Mozaïek
za 21 aug / 14:00
Jazz  
Brewed
 
Stadsboerderij Osdorp
za 21 aug / 14:00
Experience  
Het HEM Experience
 
Het HEM
za 21 aug / 14:00
Jazz  
Roaring Cats
 
Museumwerf 't Kromhout
za 21 aug / 15:00
Experience  
Het HEM Experience
 
Het HEM
za 21 aug / 16:00
Muziektheater  
Grachtenfestival Lanceert: Performing Opera Summer School 
 
NedPhO-Koepel
za 21 aug / 16:00
Werelds  
Chieko Donker Duyvis Ensemble
 
Podium Mozaïek
za 21 aug / 16:00
Experience  
Het HEM Experience
 
Het HEM
za 21 aug / 16:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: Sydney Plummer Quintet
 
DeLaMar West
za 21 aug / 17:00
Klassiek  
Duo Coraline Groen & Jobine Siekman
 
Capital C
za 21 aug / 18:00
Jazz  
Jazz @ Night: Peter Somuah Group
 
Pllek
za 21 aug / 18:30
Werelds  
OBA-concert: Hiedra
 
OBA Slotermeer
za 21 aug / 20:00
Klassiek  
Terrasconcert: MAAT Saxofoonkwartet & António Carlos Costa
 
Muziekgebouw
za 21 aug / 20:00
Klassiek  
Duo Coraline Groen & Jobine Siekman
 
Capital C
za 21 aug / 21:00
Jazz  
Bnnyhunna
 
Podium Mozaïek
za 21 aug / 21:00
Jazz  
Jazz @ Night: Peter Somuah Group
 
Pllek
za 21 aug / 21:00
Klassiek  
Shin Sihan in Residence: Chianti Ensemble
 
NedPhO-Koepel

zondag 22 augustus  17 Voorstellingen

zo 22 aug / 11:00
Klassiek  
Een nacht met Sjahrazade
 
Podium Mozaïek
zo 22 aug / 11:00
Klassiek  
OBA-concert: Trio Ridente
 
OBA CC Amstel
zo 22 aug / 11:00
Jazz  
Brunchconcert: Kika Sprangers Quintet
 
Koepelkerk
zo 22 aug / 11:00
Jazz  
Ian Cleaver Quartet
 
Hotel Sofitel Legend The Grand
zo 22 aug / 11:30
Klassiek  
Finalisten Grachtenfestival Conservatorium Concours
 
Vondelpark Openluchttheater
zo 22 aug / 12:30
Jazz  
Vertelconcert: Bahghi sings Billie
 
Zuiderkerk
zo 22 aug / 13:00
Jazz  
Lady Shaynah Duo
 
Framer Framed
zo 22 aug / 14:00
Muziektheater  
Non muore mai
 
CC Amstel
zo 22 aug / 14:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: Ben Fitzpatrick Quintet
 
Hermitage
zo 22 aug / 14:00
Jazz  
Ian Cleaver Quartet
 
Hotel Sofitel Legend The Grand
zo 22 aug / 15:00
Muziektheater  
Boven Water!
 
Podium Mozaïek
zo 22 aug / 15:00
Klassiek  
Ensemble Tamuz
 
Portugese Synagoge
zo 22 aug / 16:00
Muziektheater  
Non muore mai
 
CC Amstel
zo 22 aug / 16:00
Jazz  
Luyi, Mike Boddé, Tobias Nijboer en Daniël van Dalen
 
Vondelkerk
zo 22 aug / 16:00
Jazz  
Grachtenfestival Lanceert: Ben Fitzpatrick Quintet
 
Hermitage
zo 22 aug / 16:00
Jazz  
OBA-concert: Bahghi
 
OBA Mercatorplein
zo 22 aug / 17:00
Werelds  
Slotconcert: Lucas Santana Brazilian Experience & special guests
 
Zuiderkerk

Voorgaande jaren