Programma blokkenschema KAART

18 19 20 21 augustus

donderdag 18 augustus  
27 Voorstellingen

Snel naar: 19, 20 of 21 Augustus
do 18 aug / 10:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
do 18 aug / 10:00
Klassiek  
BUURTconcert: Robbrecht Van Cauwenberghe & Brigitte van Hagen
 
Noordjes Kazerne Z
do 18 aug / 10:30
Klassiek  
BUURTconcert: Balkan Baroque
 
Verpleeghuis De Die
do 18 aug / 11:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
do 18 aug / 11:00
Klassiek  
BUURTconcert: Jorinde Gray & Patrick Karten
 
Karaat Amsterdam
do 18 aug / 11:00
Werelds  
Dafa
 
Zuiderkerk
do 18 aug / 12:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
do 18 aug / 12:30
Klassiek  
Aether
 
Uilenburgersjoel
do 18 aug / 12:30
Jazz  
The Hi-Stakes
 
George Gershwinplein
do 18 aug / 13:00
Klassiek  
Jong Talent in de Oude Wester: Warre Dendievel
 
Westerkerk
do 18 aug / 13:00
Klassiek  
BUURTconcert: Dokwerk Saxophone Quartet
 
Zaandammerplein
do 18 aug / 13:00
Klassiek  
SOLO: Gerard Spronk | Mattias Spee
 
Rode Hoed
do 18 aug / 14:00
Klassiek  
BUURTconcert: 3VIOLAS
 
Buurthuis van der Pek
do 18 aug / 14:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: GoYa Quartet
 
Embassy of the Free Mind
do 18 aug / 15:00
Jazz  
BUURTconcert: Sam Ghezzi & Linus Eppinger
 
Plein '40 - '45
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Isabel Pronk Ensemble
 
Rode Hoed
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
Opus Novum: Intercontinental Ensemble
 
CC Amstel
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: De Twee Tenoren
 
Huis van de Buurt Het Schouw
do 18 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: Dokwerk Saxophone Quartet
 
MAQAM
do 18 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
do 18 aug / 19:00
Klassiek  
Jubileumconcert: Sterren van Morgen
 
De Duif
do 18 aug / 20:00
Klassiek  
Alexander Warenberg in Residence: Schubert's magistrale strijkkwintet
 
Het Concertgebouw
do 18 aug / 20:00
Jazz  
The Fried Seven
 
NEMO Science Museum
do 18 aug / 21:00
Klassiek  
Meesterlijk! Nikola Meeuwsen in kwartet
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
do 18 aug / 21:00
Jazz  
Jazz @ Night: SMANDEM.
 
Rode Hoed
do 18 aug / 21:00
Klassiek  
Collectief Ludvik
 
Amsterdams Marionetten Theater
do 18 aug / 22:00
Jazz  
Jammsessie: SMANDEM.
 
Rode Hoed

vrijdag 19 augustus  
21 Voorstellingen

Snel naar: 18, 20 of 21 Augustus
vr 19 aug / 10:00
Jazz  
Junior Grachtenfestival: Mime Wave
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 10:00
Jazz  
BUURTconcert: Roenik Roa & Simon Osuna
 
Broedplaats: Lab111
vr 19 aug / 11:00
Klassiek  
Nathalia Milstein
 
De Waalse Kerk
vr 19 aug / 12:30
Klassiek  
Het Amsterdams Kwartet
 
ARTIS - Groote Museum
vr 19 aug / 13:00
Klassiek  
SOLO: Inge van Grinsven | Lotus de Vries
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 13:00
Klassiek  
Backstage: Performing Opera Summer School
 
Hilton Amsterdam
vr 19 aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Mo van der Does & Gijs Idema
 
Joris Ivensplein
vr 19 aug / 14:00
Werelds  
Dareyn
 
Ambtswoning
vr 19 aug / 15:00
Klassiek  
BUURTconcert: Laura de Armas & Laure Cholé
 
De Thomas
vr 19 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Marigold Kwartet
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 16:00
Werelds  
Opus Novum: Under The Surface
 
CC Amstel
vr 19 aug / 16:00
Jazz  
BUURTconcert: Peter Somuah & Anton de Bruin
 
Smaragdplein
vr 19 aug / 17:00
Klassiek  
Intercontinental Ensemble en Benjamin Kruithof
 
Olympisch Stadion
vr 19 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 20:00
Klassiek  
Terrasconcert: Dulfer en Witteveen
 
Muziekgebouw
vr 19 aug / 20:00
Klassiek  
Première: Vertelconcert Waar gezongen wordt
 
Doopsgezinde Singelkerk
vr 19 aug / 20:00
Jazz  
ParHasard
 
Hard Rock Hotel Amsterdam American
vr 19 aug / 21:00
Klassiek  
De Avond van de GrachtenfestivalPrijs
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
vr 19 aug / 21:00
Werelds  
End of Time
 
THE OTHER SIDE
vr 19 aug / 22:00
Jazz  
Doctor Velvet's Blues Club
 
Rode Hoed
vr 19 aug / 23:00
Jazz  
Jamsessie: Doctor Velvet
 
Rode Hoed

zaterdag 20 augustus  
37 Voorstellingen

Snel naar: 18, 19, 21 Augustus
za 20 aug / 10:00
Werelds  
Yoga in Concert met Iris Kroes
 
Rode Hoed
za 20 aug / 11:00
Klassiek  
Maat Saxophone Quartet & Antonio Carlos Costa
 
Van Houtenkerk (Weesp)
za 20 aug / 11:00
Klassiek  
BUURTconcert: Kopertrio van Esch
 
Voedseltuin IJplein
za 20 aug / 11:00
Klassiek  
Thomas Dulfer & Ensemble
 
Dominicuskerk
za 20 aug / 12:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Oirla van Ravenzwaaij
 
145
za 20 aug / 12:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Adi Ganesh
 
 
za 20 aug / 12:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Valentijn Jeukendrup
 
 
za 20 aug / 12:30
Jazz  
BUURTconcert: Frank Groenendijk Trio
 
Thúskomme
za 20 aug / 12:30
Klassiek  
Kluster3
 
Buiksloterkerk
za 20 aug / 13:00
Klassiek  
Vertelconcert: Six-Mains
 
Rode Hoed
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Oirla van Ravenzwaaij
 
145
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Adi Ganesh
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Valentijn Jeukendrup
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Fama Koning
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Akari Bastiaens & Huayu Gu
 
 
za 20 aug / 13:30
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Jasmijn Calis
 
 
za 20 aug / 14:00
Klassiek  
BUURTconcert: Mariana Preda & Juho Myllylä
 
Huis van de Wijk De Aker
za 20 aug / 14:00
Werelds  
Raúl Monsalve y los Forajidos
 
Markt Centraal
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival: Perforator & NJSO
 
CC Amstel
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Het Amsterdams Kwartet
 
Museum van de Geest
za 20 aug / 15:00
Jazz  
Het HEM Experience
 
Het HEM
za 20 aug / 15:00
Werelds  
Banda Fulô
 
Podium Mozaïek
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Fama Koning
 
 
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Akari Bastiaens & Huayu Gu
 
 
za 20 aug / 15:00
Klassiek  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Jasmijn Calis
 
 
za 20 aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: Sabr Ensemble
 
Krijtmolen d'Admiraal
za 20 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Performing Opera Summer School
 
Rode Hoed
za 20 aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: Jawa Manla & Friends
 
Buiksloterbreek
za 20 aug / 17:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival: Perforator & NJSO
 
CC Amstel
za 20 aug / 17:00
Klassiek  
Het Amsterdams Kwartet
 
Museum van de Geest
za 20 aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
za 20 aug / 18:30
Klassiek  
BUURTconcert: The Marigold Trio
 
Speeltuin Nieuwendam
za 20 aug / 18:30
Klassiek  
BUURTconcert: Eudora Quartet
 
OBA Slotermeer
za 20 aug / 19:00
Klassiek  
Alexander Warenberg in Residence & friends
 
Markt Centraal
za 20 aug / 20:00
Jazz  
NAUSYQA & Denise Jannah
 
BIMHUIS
za 20 aug / 21:00
Jazz  
Jazz @ Night: Higher-Life
 
Rode Hoed
za 20 aug / 22:00
Jazz  
Jammsessie: Higher-Life
 
Rode Hoed

zondag 21 augustus  
19 Voorstellingen

Snel naar: 18, 19, 20 of Augustus
zo 21 aug / 10:00
Klassiek  
Junior Grachtenfestival: Babyconcert Mozarts Muziekdoosje
 
Rode Hoed
zo 21 aug / 11:00
Jazz  
Ildo Nandja Trio
 
Hotel Sofitel Legend The Grand
zo 21 aug / 11:00
Klassiek  
BUURTconcert: Laura Trompetter
 
OBA Javaplein
zo 21 aug / 12:00
Klassiek  
Finalisten GCC
 
Vondelpark Openluchttheater
zo 21 aug / 12:30
Werelds  
Cinco en Clave
 
Amnesty-huis
zo 21 aug / 12:30
Klassiek  
Hawijch Elders & Sander Sittig
 
Zuiderkerk
zo 21 aug / 13:00
Klassiek  
BUURTconcert: Duo Canopée
 
Gijsbrecht van Aemstelpark
zo 21 aug / 13:00
Klassiek  
Vertelconcert: De verzwegen muziek van Frederic Mompou
 
Rode Hoed
zo 21 aug / 13:00
Jazz  
BUURTconcert: Phantom Wizard
 
OSCAM
zo 21 aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Ildo Nandja Trio
 
Erasmuspark
zo 21 aug / 14:00
Klassiek  
BUURTconcert: Young Trombone Collective
 
Kinderboerderij 't Brinkie
zo 21 aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Yung Wonder & Band
 
Broedplaats: Kazerne Reigersbos
zo 21 aug / 15:00
Jazz  
Bayou Bayou
 
't Zonnehuis
zo 21 aug / 15:00
Jazz  
BUURTconcert: The Charade
 
Singelgrachtkade
zo 21 aug / 15:00
Klassiek  
Opus Novum: Bram Stadhouders X B.O.X Suite X
 
Podium Mozaïek
zo 21 aug / 16:00
Klassiek  
Grachtenfestival Lanceert: Kāna Trio
 
Erasmuspark
zo 21 aug / 16:00
Klassiek  
BUURTconcert: Sofie de Klerk
 
OBA CC Amstel
zo 21 aug / 16:00
Klassiek  
Splendor Summer Academy
 
Uilenburgersjoel
zo 21 aug / 17:00
Jazz  
Slotconcert: Jungle by Night
 
Ponton Nieuwmarkt

Voorgaande jaren