Programme blokkenschema MAP

16 17 18 19 20 21 augustus

Tuesday 16 August  
22 Shows

Go to: 17, 18, 19, 20 or 21 August
Tue 16 Aug / 10:00
Classical  
RAGAZZI
 
Het Concertgemaal
Tue 16 Aug / 10:00
Junior  
Junior Grachtenfestival: Bon dia, goeiemorgen met Izaline Calister
 
Rode Hoed
Tue 16 Aug / 11:00
Classical  
Odée Mertzweiller en Nina Spinosi
 
Posthoornkerk
Tue 16 Aug / 12:30
Classical  
ADAM Quartet & Gerbrich Meijer
 
Oosterkerk
Tue 16 Aug / 12:30
Classical  
Nederlands Saxofoon Octet
 
nhow Amsterdam RAI Hotel
Tue 16 Aug / 13:00
Classical  
Jong Talent in de Oude Wester: Joshua Tavenier
 
Westerkerk
Tue 16 Aug / 13:00
Classical  
SOLO: Marianne Hofman | Ramon van Engelenhoven
 
Rode Hoed
Tue 16 Aug / 13:00
Classical  
Adàma Duo
 
Forteiland Pampus
Tue 16 Aug / 14:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: Trio Salome
 
StadsSalon
Tue 16 Aug / 14:00
Werelds  
BUURTconcert: Gandhaya Quartet ft. Ivan Vendemiatti
 
Mariotteplein
Tue 16 Aug / 15:00
Werelds  
BUURTconcert: Lucas Santana Brazilian Quartet
 
Broedplaats: de Ceuvel
Tue 16 Aug / 16:00
Classical  
BUURTconcert: RAGAZZI
 
J. W. Siebbeleshof
Tue 16 Aug / 16:00
Classical  
BUURTconcert: ADAM Quartet
 
Oosterpark
Tue 16 Aug / 16:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: Ensemble de Formule
 
Rode Hoed
Tue 16 Aug / 16:00
Classical  
BUURTconcert: Robbrecht van Cauwenberghe & Coraline Groen
 
Van Hogendorpplein
Tue 16 Aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
Tue 16 Aug / 19:00
Jazz  
Première: Grachtenfestival Lanceert Chieko Donker Duyvis
 
Rode Hoed
Tue 16 Aug / 20:00
Classical  
Opus Novum: MengelMoes
 
Zamenhofstraat Tram
Tue 16 Aug / 20:00
Classical  
Première: Havelok & Halte6
 
Het Scheepvaartmuseum
Tue 16 Aug / 21:00
Classical  
Meesterlijk! Alexander Warenberg in Residence
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
Tue 16 Aug / 21:00
Classical  
Première: Duets of Love, Lust, Sorrow and Laughter
 
De Duif
Tue 16 Aug / 22:00
Jazz  
Jamsessie: Chieko Donker Duyvis
 
Rode Hoed

Wednesday 17 August  
23 Shows

Go to: 16, 18, 19, 20 or 21 August
Wed 17 Aug / 10:00
Classical  
Junior Grachtenfestival: Babyconcert Mozarts Muziekdoosje
 
Rode Hoed
Wed 17 Aug / 11:00
Jazz  
BUURTconcert: LOUW
 
Church of Ransdorp
Wed 17 Aug / 11:00
Jazz  
Floris Kappeyne
 
De Duif
Wed 17 Aug / 12:30
Jazz  
Rik van der Made Quintet
 
Mike's Badhuistheater
Wed 17 Aug / 12:30
Classical  
StringWood Ensemble
 
2Amsterdam
Wed 17 Aug / 13:00
Classical  
Jong Talent in de Oude Wester: Maria Pedano
 
Westerkerk
Wed 17 Aug / 13:00
Classical  
SOLO: Jeroen Dupont | Thomas Dulfer
 
Rode Hoed
Wed 17 Aug / 13:00
Jazz  
BUURTconcert: Duo Nana x Tez
 
Kringloopwinkel de Lokatie - Buikslotermeerplein
Wed 17 Aug / 14:00
Classical  
BUURTconcert: ArteVita
 
M.J. Granpré Molièreplein
Wed 17 Aug / 14:00
Classical  
Jelmer de Moed & Rik Kuppen
 
Goethe-Institut
Wed 17 Aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Alice Leggett & Julian Wittich
 
Purmerplein
Wed 17 Aug / 15:00
Classical  
Dirk Overbeek
 
De Duif
Wed 17 Aug / 16:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: Seán Morgan-Rooney Piano Quintet
 
Rode Hoed
Wed 17 Aug / 16:00
Classical  
Muziek in de Wind
 
Luther Museum
Wed 17 Aug / 16:00
Classical  
Opus Novum: VONK
 
CC Amstel
Wed 17 Aug / 16:00
Classical  
Jong Talent in de Oude Wester: Winnaars Orgelconcours
 
Westerkerk
Wed 17 Aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
Wed 17 Aug / 18:00
Classical  
ArteVita
 
RCO House
Wed 17 Aug / 19:00
Jazz  
Gita Buhari
 
Pllek
Wed 17 Aug / 19:00
Classical  
Première: Grachtenfestival Lanceert Arjan Linker
 
Rode Hoed
Wed 17 Aug / 20:00
Jazz  
Ian Cleaver Quintet
 
De Duif
Wed 17 Aug / 21:00
Classical  
Meesterlijk! Anton Spronk & friends
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
Wed 17 Aug / 21:00
Werelds  
Arp Frique & Family
 
Sexyland World

Thursday 18 August  
27 Shows

Go to: 16, 17, 19, 20 or 21 August
Thu 18 Aug / 10:00
Classical  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
Thu 18 Aug / 10:00
Classical  
BUURTconcert: Robbrecht Van Cauwenberghe & Brigitte van Hagen
 
Noordjes Kazerne Z
Thu 18 Aug / 10:30
Classical  
BUURTconcert: Balkan Baroque
 
Verpleeghuis de Die
Thu 18 Aug / 11:00
Classical  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
Thu 18 Aug / 11:00
Classical  
BUURTconcert: Jorinde Gray & Patrick Karten
 
Karaat Amsterdam
Thu 18 Aug / 11:00
Werelds  
Dafa
 
Zuiderkerk
Thu 18 Aug / 12:00
Classical  
Junior Grachtenfestival Workshop: Perforator
 
Rode Hoed
Thu 18 Aug / 12:30
Classical  
Aether
 
Uilenburgersjoel
Thu 18 Aug / 12:30
Jazz  
The Hi-Stakes
 
George Gershwinplein
Thu 18 Aug / 13:00
Classical  
Jong Talent in de Oude Wester: Warre Dendievel
 
Westerkerk
Thu 18 Aug / 13:00
Classical  
BUURTconcert: Dokwerk Saxophone Quartet
 
Zaandammerplein
Thu 18 Aug / 13:00
Classical  
SOLO: Gerard Spronk | Mattias Spee
 
Rode Hoed
Thu 18 Aug / 14:00
Classical  
BUURTconcert: 3VIOLAS
 
Buurthuis van der Pek
Thu 18 Aug / 14:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: GoYa Quartet
 
Embassy of the Free Mind
Thu 18 Aug / 15:00
Jazz  
BUURTconcert: Sam Ghezzi & Linus Eppinger
 
Plein '40 - '45
Thu 18 Aug / 16:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: Isabel Pronk Ensemble
 
Rode Hoed
Thu 18 Aug / 16:00
Classical  
Opus Novum: Intercontinental Ensemble
 
CC Amstel
Thu 18 Aug / 16:00
Classical  
BUURTconcert: De Twee Tenoren
 
Huis van de Buurt Het Schouw
Thu 18 Aug / 16:00
Classical  
BUURTconcert: Dokwerk Saxophone Quartet
 
MAQAM
Thu 18 Aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
Thu 18 Aug / 19:00
Classical  
Jubileumconcert: Sterren van Morgen
 
De Duif
Thu 18 Aug / 20:00
Classical  
Alexander Warenberg in Residence: Schubert's magistrale strijkkwintet
 
Het Concertgebouw
Thu 18 Aug / 20:00
Jazz  
The Fried Seven
 
NEMO Science Museum
Thu 18 Aug / 21:00
Classical  
Meesterlijk! Nikola Meeuwsen in kwartet
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
Thu 18 Aug / 21:00
Jazz  
Jazz @ Night: SMANDEM.
 
Rode Hoed
Thu 18 Aug / 21:00
Classical  
Collectief Ludvik
 
Amsterdams Marionetten Theater
Thu 18 Aug / 22:00
Jazz  
Jammsessie: SMANDEM.
 
Rode Hoed

Friday 19 August  
21 Shows

Go to: 16, 17, 18, 20 or 21 August
Fri 19 Aug / 10:00
Jazz  
Junior Grachtenfestival: Mime Wave
 
Rode Hoed
Fri 19 Aug / 10:00
Jazz  
BUURTconcert: Roenik Roa & Simon Osuna
 
Lab111
Fri 19 Aug / 11:00
Classical  
Nathalia Milstein
 
De Waalse Kerk
Fri 19 Aug / 12:30
Classical  
Het Amsterdams Kwartet
 
ARTIS - Groote Museum
Fri 19 Aug / 13:00
Classical  
SOLO: Inge van Grinsven | Lotus de Vries
 
Rode Hoed
Fri 19 Aug / 13:00
Classical  
Backstage: Performing Opera Summer School
 
Hilton Amsterdam
Fri 19 Aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Mo van der Does & Gijs Idema
 
Joris Ivensplein
Fri 19 Aug / 14:00
Werelds  
Dareyn
 
Ambtswoning
Fri 19 Aug / 15:00
Classical  
BUURTconcert: Laura de Armas & Laure Cholé
 
De Thomaskerk
Fri 19 Aug / 16:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: Marigold Kwartet
 
Rode Hoed
Fri 19 Aug / 16:00
Werelds  
Opus Novum: Under The Surface
 
CC Amstel
Fri 19 Aug / 16:00
Jazz  
BUURTconcert: Peter Somuah & Anton de Bruin
 
Smaragdplein
Fri 19 Aug / 17:00
Classical  
Intercontinental Ensemble en Benjamin Kruithof
 
Olympisch Stadion
Fri 19 Aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
Fri 19 Aug / 20:00
Classical  
Terrasconcert: Dulfer en Witteveen
 
Muziekgebouw
Fri 19 Aug / 20:00
Classical  
Première: Vertelconcert Waar gezongen wordt
 
Doopsgezinde Singelkerk
Fri 19 Aug / 20:00
Jazz  
ParHasard
 
Hard Rock Hotel Amsterdam American
Fri 19 Aug / 21:00
Classical  
De Avond van de GrachtenfestivalPrijs
 
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
Fri 19 Aug / 21:00
Werelds  
End of Time
 
THE OTHER SIDE
Fri 19 Aug / 22:00
Jazz  
Doctor Velvet's Blues Club
 
Rode Hoed
Fri 19 Aug / 23:00
Jazz  
Jamsessie: Doctor Velvet
 
Rode Hoed

Saturday 20 August  
37 Shows

Go to: 16, 17, 18, 19, 21 August
Sat 20 Aug / 10:00
Werelds  
Yoga in Concert met Iris Kroes
 
Rode Hoed
Sat 20 Aug / 11:00
Classical  
Maat Saxophone Quartet & Antonio Carlos Costa
 
Van Houtenkerk (Weesp)
Sat 20 Aug / 11:00
Classical  
BUURTconcert: Kopertrio van Esch
 
Voedseltuin IJplein
Sat 20 Aug / 11:00
Classical  
Thomas Dulfer & Ensemble
 
Dominicuskerk
Sat 20 Aug / 12:00
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Oirla van Ravenzwaaij
 
145
Sat 20 Aug / 12:00
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Adi Ganesh
 
 
Sat 20 Aug / 12:00
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Valentijn Jeukendrup
 
 
Sat 20 Aug / 12:30
Jazz  
BUURTconcert: Frank Groenendijk Trio
 
Thúskomme
Sat 20 Aug / 12:30
Classical  
Kluster3
 
Buiksloterkerk
Sat 20 Aug / 13:00
Classical  
Vertelconcert: Six-Mains
 
Rode Hoed
Sat 20 Aug / 13:30
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Oirla van Ravenzwaaij
 
145
Sat 20 Aug / 13:30
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Adi Ganesh
 
 
Sat 20 Aug / 13:30
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Valentijn Jeukendrup
 
 
Sat 20 Aug / 13:30
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Fama Koning
 
 
Sat 20 Aug / 13:30
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Akari Bastiaens & Huayu Gu
 
 
Sat 20 Aug / 13:30
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Jasmijn Calis
 
 
Sat 20 Aug / 14:00
Classical  
BUURTconcert: Mariana Preda & Juho Myllylä
 
Huis van de Wijk De Aker
Sat 20 Aug / 14:00
Werelds  
Raúl Monsalve y los Forajidos
 
Markt Centraal
Sat 20 Aug / 15:00
Classical  
Junior Grachtenfestival: Perforator & NJSO
 
CC Amstel
Sat 20 Aug / 15:00
Classical  
Het Amsterdams Kwartet
 
Museum van de Geest
Sat 20 Aug / 15:00
Jazz  
Het HEM Experience
 
The HEM
Sat 20 Aug / 15:00
Werelds  
Banda Fulô
 
Podium Mozaïek
Sat 20 Aug / 15:00
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Fama Koning
 
 
Sat 20 Aug / 15:00
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Akari Bastiaens & Huayu Gu
 
 
Sat 20 Aug / 15:00
Classical  
Huis-, Tuin-, en Dakterrasconcert: Jasmijn Calis
 
 
Sat 20 Aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: Sabr Ensemble
 
Krijtmolen d'Admiraal
Sat 20 Aug / 16:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: Performing Opera Summer School
 
Rode Hoed
Sat 20 Aug / 16:00
Werelds  
BUURTconcert: Jawa Manla & Friends
 
Buiksloterbreek
Sat 20 Aug / 17:00
Classical  
Junior Grachtenfestival: Perforator & NJSO
 
CC Amstel
Sat 20 Aug / 17:00
Classical  
Het Amsterdams Kwartet
 
Museum van de Geest
Sat 20 Aug / 17:00
 
EarBites
 
Rode Hoed
Sat 20 Aug / 18:30
Classical  
BUURTconcert: The Marigold Trio
 
Speeltuin Nieuwendam
Sat 20 Aug / 18:30
Classical  
BUURTconcert: Eudora Quartet
 
OBA Slotermeer
Sat 20 Aug / 19:00
Classical  
Alexander Warenberg in Residence & friends
 
Markt Centraal
Sat 20 Aug / 20:00
Jazz  
NAUSYQA & Denise Jannah
 
BIMHUIS
Sat 20 Aug / 21:00
Jazz  
Jazz @ Night: Higher-Life
 
Rode Hoed
Sat 20 Aug / 22:00
Jazz  
Jammsessie: Higher-Life
 
Rode Hoed

Sunday 21 August  
19 Shows

Go to: 16, 17, 18, 19, 20 or August
Sun 21 Aug / 10:00
Classical  
Junior Grachtenfestival: Babyconcert Mozarts Muziekdoosje
 
Rode Hoed
Sun 21 Aug / 11:00
Jazz  
Ildo Nandja Trio
 
Hotel Sofitel Legend The Grand
Sun 21 Aug / 11:00
Classical  
BUURTconcert: Laura Trompetter
 
Javaplein
Sun 21 Aug / 12:00
Classical  
Finalisten GCC
 
Vondelpark Openluchttheater
Sun 21 Aug / 12:30
Werelds  
Cinco en Clave
 
Amnesty-huis
Sun 21 Aug / 12:30
Classical  
Hawijch Elders & Sander Sittig
 
Zuiderkerk
Sun 21 Aug / 13:00
Classical  
BUURTconcert: Duo Canopée
 
Gijsbrecht van Aemstelpark
Sun 21 Aug / 13:00
Classical  
Vertelconcert: De verzwegen muziek van Frederic Mompou
 
Rode Hoed
Sun 21 Aug / 13:00
Jazz  
BUURTconcert: Phantom Wizard
 
OSCAM
Sun 21 Aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Ildo Nandja Trio
 
Erasmuspark
Sun 21 Aug / 14:00
Classical  
BUURTconcert: Young Trombone Collective
 
Petting Zoo 't Brinkie
Sun 21 Aug / 14:00
Jazz  
BUURTconcert: Yung Wonder & Band
 
Broedplaats: Kazerne Reigersbos
Sun 21 Aug / 15:00
Jazz  
Bayou Bayou
 
't Zonnehuis
Sun 21 Aug / 15:00
Jazz  
BUURTconcert: The Charade
 
Singelgrachtkade
Sun 21 Aug / 15:00
Classical  
Opus Novum: Bram Stadhouders X B.O.X Suite X
 
Podium Mozaïek
Sun 21 Aug / 16:00
Classical  
Grachtenfestival Lanceert: Kāna Trio
 
Erasmuspark
Sun 21 Aug / 16:00
Classical  
BUURTconcert: Sofie de Klerk
 
OBA CC Amstel
Sun 21 Aug / 16:00
Classical  
Splendor Summer Academy
 
Uilenburgersjoel
Sun 21 Aug / 17:00
Jazz  
Slotconcert: Jungle by Night
 
Ponton Nieuwmarkt

Previous years