Mondkapjes

Nog te bepalen

ook met deze artiest(en)

    $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

     / 19

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

     / Keizersgracht 606

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

     / 113

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

    Loungeconcert - het merk CCM  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

     / Bijlmerplein

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

     / Bijlmerplein

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

    Salonconcert  / 

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy")

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes()) $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • $show.get("datum").format("EEEE d MMM yyyy") 13:00

  • donderdag 20 aug 1998 20:00

    Opening  / Pulitzer Amsterdam

  • donderdag 20 aug 1998 21:30

    Korenconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • vrijdag 21 aug 1998 09:30

    Masterclasses piano  / Cristofori

  • vrijdag 21 aug 1998 11:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • vrijdag 21 aug 1998 13:00

    Lunchconcert  / Cristofori

  • vrijdag 21 aug 1998 13:45

    Masterclasses piano  / Cristofori

  • vrijdag 21 aug 1998 16:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • vrijdag 21 aug 1998 17:00

    Monumentenconcert 1  / 

  • vrijdag 21 aug 1998 19:00

    Monumentenconcert 2  / 

  • vrijdag 21 aug 1998 20:15

    Salonconcerten  / Felix Meritis

  • vrijdag 21 aug 1998 20:15

    Salonconcerten  / Cristofori

  • vrijdag 21 aug 1998 20:30

    Monumentenconcert 3  / 

  • vrijdag 21 aug 1998 21:15

    Salonconcerten  / Cristofori

  • zaterdag 22 aug 1998 09:30

    Masterclasses piano  / Cristofori

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Monumentenwandeling  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Monumentenconcert 4  / Bijbels Museum

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Huis-, Tuin-, Dakterras- en Bootconcerten  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Concert 1 en 6  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Concert 2 en 7  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Concert 3 en 8  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Concert 4 en 9  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 11:00

    Concert 5 en 10  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 12:15

    Huis-, Tuin-, Dakterras- en Bootconcerten  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 12:15

    Concert 1 en 6  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 12:15

    Concert 2 en 7  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 12:15

    Concert 3 en 8  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 12:15

    Concert 4 en 9  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 12:15

    Concert 5 en 10  / 

  • zaterdag 22 aug 1998 13:00

    Lunchconcert  / Cristofori

  • zaterdag 22 aug 1998 13:45

    Masterclasses piano  / Cristofori

  • zaterdag 22 aug 1998 14:00

    Salonconcerten  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 1998 15:00

    Monumentenconcert 5  / Het Witte Huys

  • zaterdag 22 aug 1998 15:15

    Salonconcerten  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 1998 16:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 1998 17:00

    Het Kinder Prinsengrachtconcert 1998  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 1998 20:15

    Salonconcerten  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 1998 20:30

    Het Prinsengrachtconcert 1998  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 1998 20:30

    Monumentenconcert 6  / KunstKamers

  • zaterdag 22 aug 1998 21:30

    Salonconcerten  / Felix Meritis

  • zondag 23 aug 1998 09:30

    Masterclasses piano  / Cristofori

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Monumentenwandeling  / Felix Meritis

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Huis-, Tuin-, Dakterras- en Bootconcerten  / 

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Monumentenconcert 7  / Platanenhof

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Concert 11 en 16  / 

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Concert 12 en 17  / 

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Concert 13 en 18  / 

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Concert 14 en 19  / 

  • zondag 23 aug 1998 11:00

    Concert 15 en 20  / 

  • zondag 23 aug 1998 12:00

    Botenparade  / 

  • zondag 23 aug 1998 12:15

    Huis-, Tuin-, Dakterras- en Bootconcerten  / 

  • zondag 23 aug 1998 12:15

    Concert 11 en 16  / 

  • zondag 23 aug 1998 12:15

    Concert 12 en 17  / 

  • zondag 23 aug 1998 12:15

    Concert 13 en 18  / 

  • zondag 23 aug 1998 12:15

    Concert 14 en 19  / 

  • zondag 23 aug 1998 12:15

    Concert 15 en 20  / 

  • zondag 23 aug 1998 13:00

    Monumentenconcert 8  / Westerkerk

  • zondag 23 aug 1998 13:45

    Masterclasses Finale Deelnemersconcert  / Cristofori

  • zondag 23 aug 1998 14:00

    Salonconcerten  / Felix Meritis

  • zondag 23 aug 1998 14:00

    Monumentenwandeling  / Felix Meritis

  • zondag 23 aug 1998 15:15

    Masterclasses Finale Deelnemersconcert  / Cristofori

  • zondag 23 aug 1998 15:15

    Salonconcerten  / Felix Meritis

  • zondag 23 aug 1998 16:00

    Opera te water  / Pulitzer Amsterdam

  • woensdag 16 aug 2000 18:30

    Feestelijke opening  / Pulitzer Amsterdam

  • woensdag 16 aug 2000 21:00

    Salonconcert  / Felix Meritis

  • donderdag 17 aug 2000 14:00

    Monumentenwandeling  / Felix Meritis

  • donderdag 17 aug 2000 15:00

    Monumentenconcert  / huis Marseille

  • donderdag 17 aug 2000 15:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • donderdag 17 aug 2000 17:00

    Monumentenconcert  / Zuid-Afrikahuis

  • donderdag 17 aug 2000 20:15

    Salonconcert  / Cristofori

  • donderdag 17 aug 2000 20:15

    Salonconcert  / Felix Meritis

  • donderdag 17 aug 2000 20:15

    Monumentenconcert  / Het Staetshuys

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • vrijdag 18 aug 2000

    Nacht van het Water  / Felix Meritis

  • vrijdag 18 aug 2000 13:00

    Monumentenconcert  / Westerkerk

  • vrijdag 18 aug 2000 14:00

    Kindergrachtenfestival  / Westerkerk

  • vrijdag 18 aug 2000 14:00

    Monumentenwandeling  / Felix Meritis

  • vrijdag 18 aug 2000 14:00

    Kindergrachtenfestival  / Theater Instituut Nederland

  • vrijdag 18 aug 2000 14:00

    Monumentenconcert  / Maison Descartes

  • vrijdag 18 aug 2000 15:00

    Monumentenrondvaart  / Felix Meritis

  • vrijdag 18 aug 2000 17:00

    Monumentenconcert  / Goethe Institut

  • vrijdag 18 aug 2000 19:00

    Festivalclub de Jazz  / Cristofori

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 1 en 13  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 2 en 14  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 3 en 15  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 4 en 16  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 5 en 17  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 6 en 18  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 7 en 19  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 8 en 20  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 9 en 21  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 10 en 22  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Huis-, Tuin- en Dakterrasconcerten 1 t/m 12  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 11 en 23  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 11:00

    Concert 12 en 24  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 1 en 13  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 2 en 14  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 3 en 15  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 4 en 16  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 5 en 17  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 7 en 19  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 8 en 20  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 9 en 21  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 10 en 22  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Huis-, Tuin- en Dakterrasconcerten 1 t/m 12  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 11 en 23  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 12:15

    Concert 12 en 24  / 

  • zaterdag 19 aug 2000 13:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • zaterdag 19 aug 2000 15:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • zondag 20 aug 2000 13:00

    Monumenten-architectuur-rondvaart  / Felix Meritis

  • maandag 28 aug 2000 12:15

    Concert 6 en 18  / 

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • zondag 20 apr 2003

    Grachtenfestival Conservatorium Concours 2003  / Heren aan de Gracht

  • zondag 4 apr 2004 13:00

    Grachtenfestival Conservatorium Concours  / Felix Meritis

  • zondag 16 apr 2006 13:00

    Grachtenfestival Conservatorium Concours 2006  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 12 aug 2006 19:30

    Amsterdam, verlichte stad  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • zondag 13 aug 2006

    Hoog van de toren, I. vd Bercken, cello  / Overhoeks-toren

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • zondag 13 aug 2006

    Hoog van de toren, R. Goumare, fluit  / Overhoeks-toren

  • zondag 13 aug 2006 10:00

    Honkytonkbaby's  / Tolhuistuin

  • zondag 13 aug 2006 11:00

    Boemboembengels  / Tolhuistuin

  • zondag 13 aug 2006 11:00

    Noorderlicht, ZONDAG  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 13 aug 2006 11:00

    De Monumentenredders  / Felix Meritis

  • zondag 13 aug 2006 12:30

    Estafette NJO Summer Academy Lunch  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 13 aug 2006 13:15

    Lunchtentenconcert Strijkkwartet  / Tolhuistuin

  • zondag 13 aug 2006 13:30

    De Monumentenredders  / Felix Meritis

  • zondag 13 aug 2006 13:45

    Pendeldienst Heen  / Felix Meritis

  • zondag 13 aug 2006 14:00

    Estafette NJO Middag Grote zaal  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 13 aug 2006 14:15

    Estafette NJO Middag Bimhuis  / Bimhuis

  • zondag 13 aug 2006 14:15

    Arrangement Mahler Vier  / Felix Meritis

  • zondag 13 aug 2006 14:30

    De ontdekking  / Overhoeks-toren

  • zondag 13 aug 2006 15:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • zondag 13 aug 2006 15:00

    Licht, water en wind  / Tolhuistuin

  • zondag 13 aug 2006 15:30

    Hoog van de toren, I. vd Bercken, cello  / Overhoeks-toren

  • zondag 13 aug 2006 17:30

    Pendeldienst Retour  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 13 aug 2006 20:00

    Estafette NJO Avond Grote zaal  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 13 aug 2006 20:00

    Hoog van de toren, R. Goumare, fluit  / Overhoeks-toren

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • maandag 14 aug 2006

    Hoog van de toren, 4WD  / Overhoeks-toren

  • maandag 14 aug 2006 12:30

    Noorderlicht, MAANDAG  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 14 aug 2006 13:00

    Licht vocaal, Opera Studio Nederland aan het werk  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 14 aug 2006 13:00

    Arrangement Openbare Repetitie  / Felix Meritis

  • maandag 14 aug 2006 13:15

    Lunchtentenconcert 4WD  / Tolhuistuin

  • maandag 14 aug 2006 14:00

    Light-footed  / Felix Meritis

  • maandag 14 aug 2006 14:30

    De ontdekking  / Overhoeks-toren

  • maandag 14 aug 2006 14:30

    Noorderlicht, MAANDAG  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 14 aug 2006 15:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • maandag 14 aug 2006 15:30

    Hoog van de toren, 4WD  / Overhoeks-toren

  • maandag 14 aug 2006 17:00

    In het licht van de maan  / Het Staetshuys

  • maandag 14 aug 2006 19:00

    In het licht van de maan  / Het Staetshuys

  • maandag 14 aug 2006 20:00

    Hoog van de toren, I. vd Bercken, cello  / Overhoeks-toren

  • maandag 14 aug 2006 21:00

    Stomme film, Kweksilber en van Oostrom  / Overhoeks-toren

  • dinsdag 15 aug 2006 13:00

    Aus Dunkel zum Licht  / Westerkerk

  • dinsdag 15 aug 2006 13:00

    Licht en luchtig  / Felix Meritis

  • dinsdag 15 aug 2006 13:15

    Lunchtentenconcert 4WD  / Tolhuistuin

  • dinsdag 15 aug 2006 14:00

    Lichtspel  / 113

  • dinsdag 15 aug 2006 14:00

    Lichtvoetig, Singel  / Felix Meritis

  • dinsdag 15 aug 2006 14:30

    De ontdekking  / Overhoeks-toren

  • dinsdag 15 aug 2006 15:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • dinsdag 15 aug 2006 15:30

    Hoog van de toren, 4WD  / Overhoeks-toren

  • dinsdag 15 aug 2006 16:00

    Lichtspel  / 113

  • dinsdag 15 aug 2006 20:00

    Shadow Bang  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 15 aug 2006 20:00

    Hoog van de toren, S. Brandt en M. Ayerza, blokfluiten  / Overhoeks-toren

  • dinsdag 15 aug 2006 20:00

    Arrangement Shadow Bang  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 15 aug 2006 21:00

    Stomme film, Kweksilber en van Oostrom  / Overhoeks-toren

  • dinsdag 15 aug 2006 21:15

    Lounge Conservatorium Concert  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 15 aug 2006 21:45

    Zonsondergangtocht  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • woensdag 16 aug 2006

    Hoog van de toren, R. Goumare, fluit  / Overhoeks-toren

  • woensdag 16 aug 2006 10:00

    Het Muziekhuis  / Tolhuistuin

  • woensdag 16 aug 2006 13:00

    Licht en luchtig  / Felix Meritis

  • woensdag 16 aug 2006 13:00

    Zomerlicht!  / Bimhuis

  • woensdag 16 aug 2006 13:15

    Lunchtentenconcert R. Goumare en M. Overlach, fluit en harp  / Tolhuistuin

  • woensdag 16 aug 2006 14:00

    Vorm is licht is geluid  / Heren aan de Gracht

  • woensdag 16 aug 2006 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 16 aug 2006 14:30

    De ontdekking  / Overhoeks-toren

  • woensdag 16 aug 2006 15:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • woensdag 16 aug 2006 15:00

    De Schilderijententoonstelling  / Tolhuistuin

  • woensdag 16 aug 2006 15:00

    Monumentenfietstocht  / Felix Meritis

  • woensdag 16 aug 2006 15:30

    Hoog van de toren, R. Goumare, fluit  / Overhoeks-toren

  • woensdag 16 aug 2006 16:00

    Vorm is licht is geluid  / Heren aan de Gracht

  • woensdag 16 aug 2006 19:00

    Licht uit, spot aan  / Felix Meritis

  • woensdag 16 aug 2006 20:00

    Shadow Bang  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 16 aug 2006 20:00

    Hoog van de toren, R. Goumare, fluit  / Overhoeks-toren

  • woensdag 16 aug 2006 20:30

    Fast Rising Star  / Felix Meritis

  • woensdag 16 aug 2006 21:00

    Stomme film, A. Tangberg en F. Zenker, cello en gitaar  / Overhoeks-toren

  • woensdag 16 aug 2006 21:15

    Lounge Conservatorium Concert  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 16 aug 2006 21:45

    Zonsondergangtocht  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 17 aug 2006 11:00

    Nieuwe lichting, Openbare Bibliotheek  / Openbare Bibliotheek Amsterdam NIET MEER GEBRUIKEN

  • donderdag 17 aug 2006 13:15

    Lunchtentenconcert M. den Herder en H. Wolters, cello en hobo  / Tolhuistuin

  • donderdag 17 aug 2006 14:00

    Nieuwe lichting, De Oude Gracht  / De Oude Gracht

  • donderdag 17 aug 2006 14:00

    Lichtvoetig, Herengracht  / Felix Meritis

  • donderdag 17 aug 2006 14:30

    De ontdekking  / Overhoeks-toren

  • donderdag 17 aug 2006 15:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • donderdag 17 aug 2006 15:00

    Odeon Dag, licht op het verleden, I. Janssen, piano  / Odeon

  • donderdag 17 aug 2006 15:00

    De Schilderijententoonstelling  / Tolhuistuin

  • donderdag 17 aug 2006 15:00

    Licht, donker, duister  / Keizersgracht 606

  • donderdag 17 aug 2006 15:30

    Hoog van de toren, M. den Herder en H. Wolters, cello en hobo  / Overhoeks-toren

  • donderdag 17 aug 2006 16:00

    Khoikhoi  / Zuid-Afrikahuis

  • donderdag 17 aug 2006 17:00

    Odeon Dag, licht op het verleden, Jetje en haar Dansorkest  / Odeon

  • donderdag 17 aug 2006 17:00

    Licht, donker, duister  / Keizersgracht 606

  • donderdag 17 aug 2006 19:00

    Odeon Dag, licht op het verleden, Jim en de Matangi's  / Odeon

  • donderdag 17 aug 2006 19:00

    Stomme familiefilms  / Overhoeks-toren

  • donderdag 17 aug 2006 19:00

    Arrangement Nu nog vetter  / Odeon

  • donderdag 17 aug 2006 20:00

    Hoog van de toren, M. den Herder en H. Wolters, cello en hobo  / Overhoeks-toren

  • donderdag 17 aug 2006 20:30

    Vuur  / Felix Meritis

  • donderdag 17 aug 2006 21:00

    Het valt wel mee, al zit het tegen, Anne Frank Huis  / Anne Frank Huis

  • donderdag 17 aug 2006 21:00

    Stomme familiefilms  / Overhoeks-toren

  • donderdag 17 aug 2006 22:00

    Lampionnenparade  / Westerkerk

  • vrijdag 18 aug 2006 08:00

    Sonnenaufgang  / Museum Van Loon

  • vrijdag 18 aug 2006 10:00

    Er gaat een lichtje op  / Theater Instituut Nederland

  • vrijdag 18 aug 2006 10:00

    Sonnenaufgang  / Museum Van Loon

  • vrijdag 18 aug 2006 11:00

    Er gaat een lichtje op  / Theater Instituut Nederland

  • vrijdag 18 aug 2006 13:00

    Verlichte geest  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 18 aug 2006 13:00

    Dag en nacht in Amsterdam  / Westerkerk

  • vrijdag 18 aug 2006 13:15

    Lunchtentenconcert M. den Herder en H. Wolters, cello en hobo  / Tolhuistuin

  • vrijdag 18 aug 2006 14:00

    Muziek voor de Zonnekoning (Louis XIV)  / Bijbels Museum

  • vrijdag 18 aug 2006 14:00

    Lichtvoetig, Keizersgracht  / Felix Meritis

  • vrijdag 18 aug 2006 14:30

    De ontdekking  / Overhoeks-toren

  • vrijdag 18 aug 2006 15:00

    Vriendjes??!, Overhoeks  / Tolhuistuin

  • vrijdag 18 aug 2006 15:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • vrijdag 18 aug 2006 15:30

    Hoog van de toren, M. den Herder en H. Wolters, cello en hobo  / Overhoeks-toren

  • vrijdag 18 aug 2006 16:00

    Grab It!  / IJ-toren

  • vrijdag 18 aug 2006 16:00

    Muziek voor de Zonnekoning (Louis XIV)  / Bijbels Museum

  • vrijdag 18 aug 2006 19:00

    Zwaar  / Czar Media

  • vrijdag 18 aug 2006 20:00

    De Nacht van Licht  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 18 aug 2006 20:00

    Hoog van de toren, M. den Herder en H. Wolters, cello en hobo  / Overhoeks-toren

  • vrijdag 18 aug 2006 20:30

    Vuur  / Felix Meritis

  • vrijdag 18 aug 2006 20:30

     / Cristofori

  • vrijdag 18 aug 2006 21:00

    Stomme film, A. Tangberg en F. Zenker, cello en gitaar  / Overhoeks-toren

  • vrijdag 18 aug 2006 21:00

    Zwaar  / Czar Media

  • zaterdag 19 aug 2006 10:00

    Kindermonumentenspeurtocht  / Westerkerk

  • zaterdag 19 aug 2006 10:30

    Kindermonumentenspeurtocht  / Westerkerk

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD AMP en Steinway 4 en 12  / 19

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD Marciniak 8 en 16

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD AEroDynamic 7 en 15  / 3

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD Pulse 1 en 9  / 2

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD Titre 6 en 14

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD Overlach 5 en 13  / 124

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD 3.1 Trombone4tet 2 en 10  / 7

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    HTD PCC 3 en 11  / 21

  • zaterdag 19 aug 2006 11:00

    Kindermonumentenspeurtocht  / Westerkerk

  • zaterdag 19 aug 2006 11:30

    Kindermonumentenspeurtocht  / Westerkerk

  • zaterdag 19 aug 2006 12:00

    Bach voor Baby's  / Ambtswoning

  • zaterdag 19 aug 2006 12:00

    Vleugels voor Amnesty, R. van Raat  / Amnesty-huis

  • zaterdag 19 aug 2006 12:00

     / Amnesty-huis

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD AMP en Steinway 4 en 12  / 19

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD Marciniak 8 en 16

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD Titre 6 en 14

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD Overlach 5 en 13  / 124

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD 3.1 Trombone4tet 2 en 10  / 7

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD PCC 3 en 11  / 21

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD Pulse 1 en 9  / 2

  • zaterdag 19 aug 2006 12:15

    HTD AEroDynamic 7 en 15  / 3

  • zaterdag 19 aug 2006 13:00

    Bach voor Baby's  / Ambtswoning

  • zaterdag 19 aug 2006 13:00

    Amsterdam Brass  / Tolhuistuin

  • zaterdag 19 aug 2006 14:00

    Vleugels voor Amnesty, L. Moore  / Amnesty-huis

  • zaterdag 19 aug 2006 14:00

     / Amnesty-huis

  • zaterdag 19 aug 2006 14:00

    Lichtvoetig, Prinsengracht  / Felix Meritis

  • zaterdag 19 aug 2006 15:00

    Vriendjes??!, OBA  / Openbare Bibliotheek Amsterdam NIET MEER GEBRUIKEN

  • zaterdag 19 aug 2006 15:00

    De Schilderijententoonstelling  / Tolhuistuin

  • zaterdag 19 aug 2006 15:00

    Silvery Moon  / Prins Bernhard Cultuurfonds

  • zaterdag 19 aug 2006 15:00

    Arrangement Schilderijententoonstelling  / Tolhuistuin

  • zaterdag 19 aug 2006 16:00

    Vleugels voor Amnesty, F. Rzewski  / Amnesty-huis

  • zaterdag 19 aug 2006 16:00

    Nu nog vetter - Jim en de Matangi's, De Zwijger  / Pakhuis de Zwijger

  • zaterdag 19 aug 2006 16:00

     / Amnesty-huis

  • zaterdag 19 aug 2006 17:00

    Silvery Moon  / Prins Bernhard Cultuurfonds

  • zaterdag 19 aug 2006 20:00

    Talent boven water  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 19 aug 2006 20:15

    Vom Abendrot zum Morgenlicht  / Felix Meritis

  • zaterdag 19 aug 2006 21:30

    Jarig!  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 19 aug 2006 21:30

    Twilight  / Felix Meritis

  • zondag 20 aug 2006 11:00

    Pianokerkhof  / Tolhuistuin

  • zondag 20 aug 2006 11:00

    De Monumentenredders  / Felix Meritis

  • zondag 20 aug 2006 12:00

    Schilderen met muziek  / Nederlands Instituut voor Oorlogsdocumentatie

  • zondag 20 aug 2006 12:00

    Het Grachtenfestival presenteert: De Nederlandse Opera  / Felix Meritis

  • zondag 20 aug 2006 13:00

    Lichte lunch  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 20 aug 2006 13:00

    Al die lichtjes 's avonds laat op het plein, The Dylan  / The Dylan Amsterdam

  • zondag 20 aug 2006 13:00

    HTD Boot  / 

  • zondag 20 aug 2006 13:30

    De Monumentenredders  / Felix Meritis

  • zondag 20 aug 2006 14:00

    Schilderen met muziek  / Nederlands Instituut voor Oorlogsdocumentatie

  • zondag 20 aug 2006 14:00

    Kies de eerste viool!  / Felix Meritis

  • zondag 20 aug 2006 14:00

    Lichtvoetig, 9 Straatjes  / Felix Meritis

  • zondag 20 aug 2006 14:00

    Varen we naar de overkant  / Tolhuistuin

  • zondag 20 aug 2006 15:00

    Zo Zijn Ze  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 20 aug 2006 15:00

    Al die lichtjes 's avonds laat op het plein, Platanenhof  / Platanenhof

  • zondag 20 aug 2006 15:00

    Arrangement ZoZijnZe  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 20 aug 2006 16:30

    Shine as the Light  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 8 apr 2007 13:00

    Grachtenfestival Conservatorium Concours 2007  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 11 aug 2007 19:00

    Voor een dubbeltje op de eerste rang!  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 12:00

    Pendeldienst Heen  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 13:00

    NJO Summer Academy 2007  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 13:00

    Tuning In: Python Saxofoonkwartet  / Café 't Sluisje

  • zondag 12 aug 2007 13:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 13:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • zondag 12 aug 2007 14:00

    NJO Summer Academy 2007  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 14:00

    Droomvlucht  / Le Salon Rouge

  • zondag 12 aug 2007 14:30

    Monumentenwandeling  / Café 't Sluisje

  • zondag 12 aug 2007 14:30

    Pendeldienst Retour  / Café 't Sluisje

  • zondag 12 aug 2007 15:00

    NJO Summer Academy 2007  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 15:00

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • zondag 12 aug 2007 15:00

    Pendeldienst Heen  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 15:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 15:45

    Monumentenwandeling  / Café 't Sluisje

  • zondag 12 aug 2007 16:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • zondag 12 aug 2007 16:00

    Droomvlucht  / Le Salon Rouge

  • zondag 12 aug 2007 16:45

    Pendeldienst Retour  / Café 't Sluisje

  • zondag 12 aug 2007 19:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 19:30

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • zondag 12 aug 2007 20:00

    La Colombe  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zondag 12 aug 2007 20:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 12 aug 2007 20:00

    Shhh...it Happens! A New Breed Of Musical!  / Panama

  • maandag 13 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 13 aug 2007 13:00

    Westerkerkconcerten  / Westerkerk

  • maandag 13 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 13 aug 2007 14:00

    Vlucht in het verleden  / Felix Meritis

  • maandag 13 aug 2007 15:00

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • maandag 13 aug 2007 15:00

    Toevlucht  / KattenKabinet

  • maandag 13 aug 2007 17:00

    Toevlucht  / KattenKabinet

  • maandag 13 aug 2007 19:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 13 aug 2007 19:30

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • maandag 13 aug 2007 20:00

    Shhh...it Happens! A New Breed Of Musical!  / Panama

  • maandag 13 aug 2007 20:00

    La Colombe  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • maandag 13 aug 2007 20:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 14 aug 2007 11:00

    Sing-a-long Baby!  / Heren aan de Gracht

  • dinsdag 14 aug 2007 12:00

    Sing-a-long Peuter!  / Heren aan de Gracht

  • dinsdag 14 aug 2007 12:00

    Alle klokken luiden  / Westerkerk

  • dinsdag 14 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 14 aug 2007 13:00

    Westerkerk orgelserie - Kinderorgelconcert  / Westerkerk

  • dinsdag 14 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 14 aug 2007 14:00

    Vlucht in het verleden  / Felix Meritis

  • dinsdag 14 aug 2007 15:00

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • dinsdag 14 aug 2007 15:00

    Out of Time  / huis Marseille

  • dinsdag 14 aug 2007 17:00

    Out of Time  / huis Marseille

  • dinsdag 14 aug 2007 19:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 14 aug 2007 19:15

    Inleiding door de componist  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 14 aug 2007 19:30

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • dinsdag 14 aug 2007 20:00

    Siren Song  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 14 aug 2007 20:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 14 aug 2007 21:30

    Conservatorium Concours Lounge Concert  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 15 aug 2007 11:00

    Piet Hein Route  / Panama

  • woensdag 15 aug 2007 12:00

    Piet Hein Route  / Appartementencomplex Boston

  • woensdag 15 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 15 aug 2007 13:00

    Piet Hein Route  / De Loodsen

  • woensdag 15 aug 2007 13:00

    Westerkerkconcerten  / Westerkerk

  • woensdag 15 aug 2007 14:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • woensdag 15 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 15 aug 2007 14:00

    Piet Hein Route  / Pakhuis de Zwijger

  • woensdag 15 aug 2007 15:00

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • woensdag 15 aug 2007 15:00

    Piet Hein Route  / IJ-toren

  • woensdag 15 aug 2007 15:00

    Piet Hein Route - Feest voor tien!  / Passenger Terminal Amsterdam

  • woensdag 15 aug 2007 15:00

    Vlucht in het verleden  / Felix Meritis

  • woensdag 15 aug 2007 17:00

    De Vlucht van de Hommel  / Bijbels Museum

  • woensdag 15 aug 2007 17:00

    Piet Hein Route  / Mövenpick Hotel

  • woensdag 15 aug 2007 19:00

    De Vlucht van de Hommel  / Bijbels Museum

  • woensdag 15 aug 2007 19:00

    Amsterdam Brass is in the air!  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • woensdag 15 aug 2007 19:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 15 aug 2007 19:15

    Inleiding door de componist  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 15 aug 2007 19:30

    Miricioiu Masterclass  / Felix Meritis

  • woensdag 15 aug 2007 20:00

    Shhh...it Happens! A New Breed Of Musical!  / Panama

  • woensdag 15 aug 2007 20:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 15 aug 2007 20:00

    Siren Song  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 15 aug 2007 21:30

    Conservatorium Concours Lounge Concert  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 16 aug 2007 11:00

    De Kleine Man  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • donderdag 16 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 16 aug 2007 13:00

    Westerkerkconcerten  / Westerkerk

  • donderdag 16 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 16 aug 2007 14:00

    Vlucht in het verleden  / Felix Meritis

  • donderdag 16 aug 2007 15:00

    Jonathan Dove's mini-opera's  / Felix Meritis

  • donderdag 16 aug 2007 17:00

    American flight  / Foam Fotografiemuseum

  • donderdag 16 aug 2007 19:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 16 aug 2007 19:00

    American flight  / Foam Fotografiemuseum

  • donderdag 16 aug 2007 20:00

    Shhh...it Happens! A New Breed Of Musical!  / Panama

  • donderdag 16 aug 2007 20:15

    Miricioiu Masterclass Slotconcert  / Felix Meritis

  • donderdag 16 aug 2007 20:30

    Finalisten in het Vondelpark  / Vondelpark Openluchttheater

  • vrijdag 17 aug 2007 11:00

    PRRRRRAAT?!  / Theater Instituut Nederland

  • vrijdag 17 aug 2007 11:00

    Toevluchtsoord  / Lloyd Hotel

  • vrijdag 17 aug 2007 11:00

    Sing-a-long Baby!  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • vrijdag 17 aug 2007 12:00

    Sing-a-long Peuter!  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • vrijdag 17 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 17 aug 2007 13:00

    Westerkerkconcerten  / Westerkerk

  • vrijdag 17 aug 2007 14:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • vrijdag 17 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 17 aug 2007 14:00

    Toevluchtsoord  / Lloyd Hotel

  • vrijdag 17 aug 2007 14:00

    Vlucht in het verleden  / Felix Meritis

  • vrijdag 17 aug 2007 15:00

    Fuga...vlucht!  / Tassenmuseum Amsterdam

  • vrijdag 17 aug 2007 16:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • vrijdag 17 aug 2007 16:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 17 aug 2007 17:00

    Fuga...vlucht!  / Tassenmuseum Amsterdam

  • vrijdag 17 aug 2007 19:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 17 aug 2007 20:00

    De Nacht van... De Vlucht  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 17 aug 2007 21:00

    Jazz Orchestra of the Concertgebouw  / Westerkerk

  • zaterdag 18 aug 2007 09:30

    Carillon op wielen  / Westerkerk

  • zaterdag 18 aug 2007 10:00

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 18 aug 2007 10:30

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Huis-, Tuin-, Dakterras- en Bootconcerten  / 

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 1 en 10  / 3

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 2 en 11  / Keizersgracht 606

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 3 en 12

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 4 en 13  / 145

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 5 en 14

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 6 en 15  / 19

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 7 en 16  / 2

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 8 en 17  / 113

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Concert 9 en 18  / 7

  • zaterdag 18 aug 2007 11:00

    Dreumesdisco  / Ambtswoning

  • zaterdag 18 aug 2007 11:30

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 18 aug 2007 12:00

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 18 aug 2007 12:00

    Vleugels voor Amnesty  / Amnesty-huis

  • zaterdag 18 aug 2007 12:00

    Pendeldienst Heen  / Felix Meritis

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 9 en 18  / 7

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 7 en 16  / 2

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 1 en 10  / 3

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 5 en 14

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 6 en 15  / 19

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 2 en 11  / Keizersgracht 606

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 3 en 12

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 8 en 17  / 113

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Concert 4 en 13  / 145

  • zaterdag 18 aug 2007 12:15

    Peuterdisco  / Ambtswoning

  • zaterdag 18 aug 2007 13:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • zaterdag 18 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 13:00

    De Monumentenredders  / Felix Meritis

  • zaterdag 18 aug 2007 13:00

    Feest in de opera!  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 13:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 14:00

    Vleugels voor Amnesty  / Amnesty-huis

  • zaterdag 18 aug 2007 14:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • zaterdag 18 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 14:00

    Vlucht in het verleden  / Felix Meritis

  • zaterdag 18 aug 2007 15:00

    Peuterdisco  / Ambtswoning

  • zaterdag 18 aug 2007 15:00

    Retourvlucht New York  / Prins Bernhard Cultuurfonds

  • zaterdag 18 aug 2007 15:00

    Familieworkshop Jonathan Dove  / Felix Meritis

  • zaterdag 18 aug 2007 15:00

    Pendeldienst Retour  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 16:00

    Vleugels voor Amnesty  / Amnesty-huis

  • zaterdag 18 aug 2007 16:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • zaterdag 18 aug 2007 17:00

    Retourvlucht New York  / Prins Bernhard Cultuurfonds

  • zaterdag 18 aug 2007 17:00

    Kinderprinsengrachtconcert 2007  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 18 aug 2007 18:00

    Pendeldienst Heen  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 19:00

    Het Nieuwendammerhavenconcert  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 18 aug 2007 19:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 20:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 18 aug 2007 20:00

    Hoge Vlucht  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 18 aug 2007 20:15

    Confessions of a Soprano  / Felix Meritis

  • zaterdag 18 aug 2007 20:30

    Pendeldienst Retour  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 18 aug 2007 21:30

    Prinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 18 aug 2007 21:30

    Vluchten kan  / Felix Meritis

  • zaterdag 18 aug 2007 22:00

    Pendeldienst Retour  / Café 't Sluisje

  • zondag 19 aug 2007 08:00

    Vroege Vogels  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 19 aug 2007 12:00

    Vlucht uit de werkelijkheid  / Felix Meritis

  • zondag 19 aug 2007 12:00

    Songs of Travel  / Het Staetshuys

  • zondag 19 aug 2007 12:00

    Huis-, Tuin-, Dakterras- en Bootconcerten  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 19 aug 2007 12:00

    Kwartetten op het water  / 

  • zondag 19 aug 2007 12:00

  • zondag 19 aug 2007 13:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 19 aug 2007 13:00

    Op vlucht gebouwd  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 19 aug 2007 13:00

    Ah, ontvlucht die verrader!  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 19 aug 2007 13:00

    De Monumentenredders  / Felix Meritis

  • zondag 19 aug 2007 13:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • zondag 19 aug 2007 14:00

    Het Pianokerkhof  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 19 aug 2007 14:00

    Vlucht in het verleden  / Felix Meritis

  • zondag 19 aug 2007 14:00

    Songs of Travel  / Het Staetshuys

  • zondag 19 aug 2007 15:00

    Jonathan Dove's mini-opera's  / Felix Meritis

  • zondag 19 aug 2007 15:00

    De Monumentenredders  / Felix Meritis

  • zondag 19 aug 2007 15:00

    Shhh...it Happens! A New Breed Of Musical!  / Panama

  • zondag 19 aug 2007 15:15

    Big Band aan het water  / M-Lab

  • zondag 19 aug 2007 16:00

    Buitenspelen in de Tolhuistuin  / Tolhuistuin

  • zondag 19 aug 2007 16:00

    BUURTBAL  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 6 okt 2007 15:00

    Dutch Chamber Music Meeting  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 23 mrt 2008 13:00

    Grachtenfestival Conservatorium Concours 2008  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 16 aug 2008 19:00

    Opening 2008  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 16 aug 2008 21:00

    Der Vampyr - H. Marschner  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 12:30

    Pendeldienst Noorderparkkamer  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 13:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 13:30

    Griezelspeurtocht  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 14:00

    De Kleine Dracula  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 14:00

    Families in residence - Fam. Wolters  / Boekmanstichting

  • zondag 17 aug 2008 14:00

    Mozart Kwintetten met o.a. Julia Barnes  / Noorderparkkamer

  • zondag 17 aug 2008 15:00

    Frommermann  / Passenger Terminal Amsterdam

  • zondag 17 aug 2008 15:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 15:30

    Griezelspeurtocht  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 16:00

    De Kleine Dracula  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 16:00

    Families in residence - Fam. Wolters  / Boekmanstichting

  • zondag 17 aug 2008 20:00

    Frommermann  / Conservatorium van Amsterdam

  • zondag 17 aug 2008 20:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 17 aug 2008 20:00

    Families in residence - Fam. Wolters  / Felix Meritis

  • maandag 18 aug 2008 11:00

    Architectuurwandeling  / Chicago

  • maandag 18 aug 2008 13:00

    Westerkerkconcert - met o.a. Claire Munting  / Westerkerk

  • maandag 18 aug 2008 13:00

    Eenuurconcert - YPF Pianoconcours Jazz met Dimitar Bodurov  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 18 aug 2008 14:00

    Families in residence - Fam. Wijzenbeek  / De Bazel Conference Centre

  • maandag 18 aug 2008 14:00

    Monumentenwandeling Binnenstad (English)  / Felix Meritis

  • maandag 18 aug 2008 16:00

    Families in residence - Fam. Wijzenbeek  / De Bazel Conference Centre

  • maandag 18 aug 2008 19:00

    Frommermann - Schiphol  / Conservatorium van Amsterdam

  • maandag 18 aug 2008 19:00

    Inleiding Der Vampyr  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 18 aug 2008 20:00

    Der Vampyr - H. Marschner  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 18 aug 2008 20:00

    Families in residence - Fam. Fiselier (4 Family Quintet)  / Felix Meritis

  • maandag 18 aug 2008 20:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 18 aug 2008 22:00

    Loungeconcert met JONG  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 19 aug 2008 11:00

    Architectuurwandeling  / Chicago

  • dinsdag 19 aug 2008 13:00

    Westerkerkconcert - met o.a. Marijke Kroon  / Westerkerk

  • dinsdag 19 aug 2008 13:00

    Eenuurconcert - Liszt Concours 2008 met Vitaly Pisarenko  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 19 aug 2008 14:00

    Families in residence - Fam. Den Herder  / Geelvinck Hinlopen Huis

  • dinsdag 19 aug 2008 14:00

    Monumentenwandeling Singel  / Felix Meritis

  • dinsdag 19 aug 2008 16:00

    Families in residence - Fam. Den Herder  / Geelvinck Hinlopen Huis

  • dinsdag 19 aug 2008 19:00

    Inleiding Opera aan het IJ  / Conservatorium van Amsterdam

  • dinsdag 19 aug 2008 20:00

    Opera aan het IJ  / Conservatorium van Amsterdam

  • dinsdag 19 aug 2008 20:00

    Families in residence - Fam. Wijzenbeek  / Felix Meritis

  • dinsdag 19 aug 2008 20:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 19 aug 2008 20:15

    Frommermann - Ymere  / Conservatorium van Amsterdam

  • woensdag 20 aug 2008 09:00

    Piet Hein Route  / 

  • woensdag 20 aug 2008 11:00

    Piet Hein Route - Jeroen Schippers  / Het Gamelanhuis

  • woensdag 20 aug 2008 12:00

    Piet Hein Route - Jildou Renema  / Appartementencomplex Boston

  • woensdag 20 aug 2008 12:30

    Piet Hein Route - Tafel 9 en Taptoi  / De Loodsen

  • woensdag 20 aug 2008 13:00

    Westerkerkconcert - kinderconcert  / Westerkerk

  • woensdag 20 aug 2008 13:00

    Eenuurconcert - Grachtenfestival Conservatorium Concours met Pia Greiner  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 20 aug 2008 13:00

    Piet Hein Route - TOEAC  / Restaurant Fifteen

  • woensdag 20 aug 2008 13:30

    Piet Hein Route - Beltiukova Sisters  / Pakhuis de Zwijger

  • woensdag 20 aug 2008 13:30

    Piet Hein Route - lunch Fifteen  / 

  • woensdag 20 aug 2008 14:00

    Families in residence - Stoppelenburg Trio  / Keizersgracht 606

  • woensdag 20 aug 2008 14:00

    Monumentenfietstocht  / Felix Meritis

  • woensdag 20 aug 2008 14:00

    Piet Hein Route - sleutelgatconcert met Madieke Marjon  / Mövenpick Hotel

  • woensdag 20 aug 2008 14:00

    Heknie, The Hackney Chronicles  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • woensdag 20 aug 2008 14:30

    Piet Hein Route - Jeremiah Stones  / IJ-toren

  • woensdag 20 aug 2008 15:30

    Piet Hein Route - Snapdragon]Duo  / Passenger Terminal Amsterdam

  • woensdag 20 aug 2008 16:00

    Families in residence - Stoppelenburg Trio  / Keizersgracht 606

  • woensdag 20 aug 2008 16:00

    Piet Hein Route - Taptoi  / Mövenpick Hotel

  • woensdag 20 aug 2008 17:00

    Piet Hein Route - Geheime Locatie - La Gran Siete  / 

  • woensdag 20 aug 2008 17:15

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 20 aug 2008 18:00

    Juliet Letters - Juliet Quartet en Jeroen Phaff  / M-Lab

  • woensdag 20 aug 2008 18:00

    The Jeremiah Stones Trombone Quartet  / Pulitzer Amsterdam

  • woensdag 20 aug 2008 18:00

    Uitreiking Grachtenfestivalprijs  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 20 aug 2008 19:00

    Heknie, The Hackney Chronicles  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • woensdag 20 aug 2008 19:00

    Inleiding Der Vampyr  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 20 aug 2008 19:30

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 20 aug 2008 20:00

    Juliet Letters - Juliet Quartet en Jeroen Phaff  / M-Lab

  • woensdag 20 aug 2008 20:00

    Der Vampyr - H. Marschner  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 20 aug 2008 20:00

    Families in residence - Fam. De Lange  / Felix Meritis

  • woensdag 20 aug 2008 20:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 20 aug 2008 22:00

    Loungeconcert met JONG  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 21 aug 2008 10:00

    Meerammelconcert baby's - Niels Meliefste  / Cristofori

  • donderdag 21 aug 2008 11:00

    Architectuurwandeling  / Chicago

  • donderdag 21 aug 2008 11:30

    Meerammelconcert dreumesen - Niels Meliefste  / Cristofori

  • donderdag 21 aug 2008 13:00

    Westerkerkconcert- met Jos van der Kooy  / Westerkerk

  • donderdag 21 aug 2008 13:00

    Eenuurconcert - Grachtenfestivaldebuut met Denise Lutgens  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 21 aug 2008 13:00

    Meerammelconcert peuters - Niels Meliefste  / Cristofori

  • donderdag 21 aug 2008 14:00

    Families in residence - Barockpuppies  / Lloyd Hotel

  • donderdag 21 aug 2008 14:00

    Zuid-Afrikahuis - Myos Ensemble  / Zuid-Afrikahuis

  • donderdag 21 aug 2008 14:00

    Monumentenwandeling Herengracht  / Felix Meritis

  • donderdag 21 aug 2008 16:00

    Families in residence - Barockpuppies  / Lloyd Hotel

  • donderdag 21 aug 2008 16:00

    Dichterliebe met o.a. Willem de Vries  / Felix Meritis

  • donderdag 21 aug 2008 19:00

    Schipholconcert  / M-Lab

  • donderdag 21 aug 2008 19:00

    Inleiding Hierdie Reis  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • donderdag 21 aug 2008 20:00

    Families in residence - Fam. Den Herder  / Felix Meritis

  • donderdag 21 aug 2008 20:00

    Hierdie reis - Charlotte Margiono  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • donderdag 21 aug 2008 20:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 21 aug 2008 21:30

    AFH - Trio Triptych  / Anne Frank Huis

  • vrijdag 22 aug 2008 11:00

    Architectuurwandeling  / Chicago

  • vrijdag 22 aug 2008 13:00

    Westerkerkconcert - met o.a. Eva Kroon  / Westerkerk

  • vrijdag 22 aug 2008 13:00

    Eenuurconcert - Concours Européen de Piano met Mariana Izman  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 22 aug 2008 14:00

    Recital Duo Sekhuis en Lankhoorn

  • vrijdag 22 aug 2008 14:00

    Monumentenwandeling Keizersgracht  / Felix Meritis

  • vrijdag 22 aug 2008 16:00

    Recitaldebuut Peter Gijsbertsen, tenor  / Het Staetshuys

  • vrijdag 22 aug 2008 16:00

    Trio Burlesco  / Cristofori

  • vrijdag 22 aug 2008 16:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 22 aug 2008 19:00

    Recitaldebuut Peter Gijsbertsen, tenor  / Het Staetshuys

  • vrijdag 22 aug 2008 19:15

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 22 aug 2008 20:00

    De Nacht van... Stiekem  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 22 aug 2008 20:00

    Zauber ohne Flöte - RAP  / M-Lab

  • vrijdag 22 aug 2008 20:00

    Families in residence - Fam. Van Iersel  / Felix Meritis

  • zaterdag 23 aug 2008 10:00

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 23 aug 2008 10:30

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    HTD  / 

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Johannes Möller  / Ambtswoning

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    concert 1 en 10

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 2 en 11

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 3 en 12

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 4 en 13

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 5 en 14

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 6 en 15

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 7 en 16

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 8 en 17

  • zaterdag 23 aug 2008 11:00

    Concert 9 en 18

  • zaterdag 23 aug 2008 11:30

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 23 aug 2008 12:00

    Families in residence - Fam. Dercksen en Fam. Wierdsma - Vleugels voor Amnesty  / Amnesty-huis

  • zaterdag 23 aug 2008 12:00

    Familie-Monumenten-Marathon (inleiding)  / Amnesty-huis

  • zaterdag 23 aug 2008 12:00

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    HTD  / 

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 4 en 13

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    concert 1 en 10

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 2 en 11

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 3 en 12

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 4 en 13

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 5 en 14

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 6 en 15

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 7 en 16

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 8 en 17

  • zaterdag 23 aug 2008 12:15

    Concert 9 en 18

  • zaterdag 23 aug 2008 13:00

    Westerkerkconcert - met o.a. Hermine Deurloo  / Westerkerk

  • zaterdag 23 aug 2008 13:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 23 aug 2008 13:00

    Johannes Möller  / Ambtswoning

  • zaterdag 23 aug 2008 13:15

    Pendeldienst Nieuwendam heen  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 23 aug 2008 14:00

    Families in residence - Fam. Van Poucke - Vleugels voor Amnesty  / Amnesty-huis

  • zaterdag 23 aug 2008 14:00

    Families in residence - Bernardini Kwartet  / Prins Bernhard Cultuurfonds

  • zaterdag 23 aug 2008 14:00

    Monumentenwandeling Prinsengracht  / Felix Meritis

  • zaterdag 23 aug 2008 14:00

    Monumentenwandeling Oud-Nieuwendam  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 14:15

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 15:00

    Nieuwendammerhavenconcert - The Jeremiah Stones Trombone Quartet  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 15:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 23 aug 2008 15:00

    Varen met Stadsherstellers  / Felix Meritis

  • zaterdag 23 aug 2008 15:30

    Pendeldienst Nieuwendam heen  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 23 aug 2008 16:00

    Families in residence - Fancy Fiddlers - Vleugels voor Amnesty  / Amnesty-huis

  • zaterdag 23 aug 2008 16:00

    Families in residence - Bernardini Kwartet  / Prins Bernhard Cultuurfonds

  • zaterdag 23 aug 2008 16:30

    Monumentenwandeling Oud-Nieuwendam  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 16:30

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 16:45

    Kinderprinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 23 aug 2008 17:30

    Nieuwendammerhavenconcert - TOEAC  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 18:30

    Pendeldienst Nieuwendam heen  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 23 aug 2008 19:15

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 20:00

    Nieuwendammerhavenconcert - Amsterdam Brass  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 23 aug 2008 20:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 23 aug 2008 20:00

    Vrienden van het Lied  / Felix Meritis

  • zaterdag 23 aug 2008 20:00

    Prinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 23 aug 2008 20:00

    On the Other Hand - Ties Mellema  / Conservatorium van Amsterdam

  • zaterdag 23 aug 2008 21:00

    Pendeldienst Nieuwendam heen  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 23 aug 2008 21:30

    Live-televisie-concert  / Felix Meritis

  • zaterdag 23 aug 2008 21:45

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zondag 24 aug 2008 08:00

    Vroege Vogels  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 24 aug 2008 11:15

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 24 aug 2008 11:30

    Pendeldienst Tuin aan Zee  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 24 aug 2008 12:00

    Families in residence - Fam. Albracht  / KattenKabinet

  • zondag 24 aug 2008 12:00

    Zauber ohne Flöte - RAP  / M-Lab

  • zondag 24 aug 2008 12:00

    Trommelvuur - Twitching Eye Trio  / Odeon

  • zondag 24 aug 2008 13:00

    Architectuurrondvaart IJ-oevers  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 24 aug 2008 13:00

    Varen met Stadsherstellers  / Felix Meritis

  • zondag 24 aug 2008 13:00

    Berlage Trio (Saxofoontrio)  / Tuin aan Zee

  • zondag 24 aug 2008 14:00

    Opera Studio Nederland  / Felix Meritis

  • zondag 24 aug 2008 14:00

    Families in residence - Fam. Albracht  / KattenKabinet

  • zondag 24 aug 2008 14:00

    Monumentenwandeling Negen Straatjes  / Felix Meritis

  • zondag 24 aug 2008 14:00

    Trommelvuur - Twitching Eye Trio  / Odeon

  • zondag 24 aug 2008 14:15

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 24 aug 2008 15:00

    Shell Harmonie  / M-Lab

  • zondag 24 aug 2008 15:00

    Varen met Stadsherstellers  / Felix Meritis

  • zondag 12 apr 2009 13:00

    Grachtenfestival Conservatorium Concours 2009  / Conservatorium van Amsterdam

  • vrijdag 14 aug 2009 19:00

    Svadebka! De Dorpsbruiloft  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 15 aug 2009 19:00

    Svadebka! De Dorpsbruiloft  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 16 aug 2009 11:00

    Monumentenconcert - Ensemble Lumaka  / Hollandsche Schouwburg

  • zondag 16 aug 2009 11:45

    Vuurtoreneiland - Wat niemand weet  / Vuurtoreneiland

  • zondag 16 aug 2009 12:00

    Finalisten in het Vondelpark 2009  / Vondelpark Openluchttheater

  • zondag 16 aug 2009 13:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 16 aug 2009 13:00

    Monumentenconcert - Ensemble Lumaka  / Hollandsche Schouwburg

  • zondag 16 aug 2009 13:45

    Vuurtoreneiland - Wat niemand weet  / Vuurtoreneiland

  • zondag 16 aug 2009 14:00

    NieuwendammerNoordconcerten - Toeac  / Noorderparkkamer

  • zondag 16 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Amstel  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 16 aug 2009 14:30

    Pendeldienst Noorderparkkamer  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 16 aug 2009 15:00

    De Sneeuwkoningin  / Hortus Botanicus

  • zondag 16 aug 2009 15:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 16 aug 2009 15:00

    Monumentenconcert - Charl du Plessis Trio  / Zuid-Afrikahuis

  • zondag 16 aug 2009 16:00

    NieuwendammerNoordconcerten - Toeac  / Noorderparkkamer

  • zondag 16 aug 2009 17:00

    De Sneeuwkoningin  / Hortus Botanicus

  • zondag 16 aug 2009 17:00

    Vocale serie - Karin Strobos  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zondag 16 aug 2009 18:00

    Inleiding Svadebka! De Dorpsbruiloft  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 16 aug 2009 19:00

    Svadebka! De Dorpsbruiloft  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 16 aug 2009 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • maandag 17 aug 2009 11:00

    Architectuurwandeling Ymere  / Huys Azië

  • maandag 17 aug 2009 11:00

    Monumentenconcert - Schouten/Forbes  / Corvershof

  • maandag 17 aug 2009 13:00

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • maandag 17 aug 2009 13:00

    Monumentenconcert - Schouten/Forbes  / Corvershof

  • maandag 17 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Singel  / Hermitage Amsterdam

  • maandag 17 aug 2009 15:00

    Russians-in-Residence - Martinova/Pommier  / Hermitage Amsterdam

  • maandag 17 aug 2009 15:00

    Monumentenconcert - Farkas Quintet Amsterdam  / atelier Claire Begheyn

  • maandag 17 aug 2009 17:00

    Monumentenconcert - Farkas Quintet Amsterdam  / atelier Claire Begheyn

  • maandag 17 aug 2009 19:00

    Svadebka! De Dorpsbruiloft  / Hermitage Amsterdam

  • maandag 17 aug 2009 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • maandag 17 aug 2009 20:00

    L'Isola Disabitata  / Felix Meritis

  • maandag 17 aug 2009 20:00

    Monumentenconcert - Ruysdael Kwartet  / Pakhuis de Zwijger

  • maandag 17 aug 2009 22:00

    Waakvlamconcert - Müller/Cornet  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 11:00

    Monumentenconcert - Johannes Möller  / Verzetsmuseum Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 11:00

    Lopend Vuurtje  / Hermitage Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 11:00

    Architectuurwandeling Ymere  / Huys Azië

  • dinsdag 18 aug 2009 11:35

    Monumentenconcert - Johannes Möller  / Verzetsmuseum Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 12:10

    Monumentenconcert - Johannes Möller  / Verzetsmuseum Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 13:00

    Monumentenconcert - Ties Mellema  / Arcam

  • dinsdag 18 aug 2009 13:00

    Monumentenconcert - Johannes Möller  / Verzetsmuseum Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 13:00

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • dinsdag 18 aug 2009 13:35

    Monumentenconcert - Johannes Möller  / Verzetsmuseum Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Herengracht  / Hermitage Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 14:10

    Monumentenconcert - Johannes Möller  / Verzetsmuseum Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 15:00

    Russians-in-Residence - Atrium Kwartet  / Hermitage Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 17:00

    Monumentenconcert - Ties Mellema  / Arcam

  • dinsdag 18 aug 2009 17:30

    Friesland Bank - besloten  / Friesland Bank

  • dinsdag 18 aug 2009 18:00

    Inleiding Svadebka! De Dorpsbruiloft  / Hermitage Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 18:00

    Ymere - besloten  / Oude Kerk

  • dinsdag 18 aug 2009 19:00

    Svadebka! De Dorpsbruiloft  / Hermitage Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • dinsdag 18 aug 2009 20:00

    L'Isola Disabitata  / Felix Meritis

  • dinsdag 18 aug 2009 22:00

    Waakvlamconcert - Hunfeld/Den Herder  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 09:00

    Architectuurrondvaart - Vroege Vogels  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 19 aug 2009 10:30

    Feest van de Transfiguratie  / Russisch-Orthodoxe Kerk

  • woensdag 19 aug 2009 12:30

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • woensdag 19 aug 2009 13:00

    Piet Hein Route - Lopend Vuurtje, deel 1  / Appartementencomplex Boston

  • woensdag 19 aug 2009 13:20

    Piet Hein Route - Histoire du Soldat, deel 1  / De Loodsen

  • woensdag 19 aug 2009 13:30

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • woensdag 19 aug 2009 13:50

    Piet Hein Route - Lopend Vuurtje, deel 2  / Pakhuis Afrika

  • woensdag 19 aug 2009 14:00

    Bodo en het Oerwoudconcert  / Artis

  • woensdag 19 aug 2009 14:00

    Monumentenconcert - Lavinia Meijer/Tjeerd Top  / Bijbels Museum

  • woensdag 19 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Keizersgracht  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 14:10

    Piet Hein Route - Histoire du Soldat, deel 2  / Pakhuis de Zwijger

  • woensdag 19 aug 2009 14:30

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • woensdag 19 aug 2009 14:50

    Piet Hein Route - Lopend Vuurtje, deel 3  / Restaurant Fifteen

  • woensdag 19 aug 2009 15:00

    Russians-in-Residence - Lubotsky  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 15:00

    Op bezoek bij de apen  / Artis

  • woensdag 19 aug 2009 15:30

    Piet Hein Route - Histoire du Soldat, deel 3  / Passenger Terminal Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 16:00

    Monumentenconcert - Lavinia Meijer/Tjeerd Top  / Bijbels Museum

  • woensdag 19 aug 2009 16:00

    Bodo en het Oerwoudconcert  / Artis

  • woensdag 19 aug 2009 16:00

    Piet Hein Route - Lopend Vuurtje, deel 4  / Mövenpick Hotel

  • woensdag 19 aug 2009 16:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 16:10

    Piet Hein Route - Mövenpick Hotel  / Mövenpick Hotel

  • woensdag 19 aug 2009 17:00

    Uitreiking Grachtenfestivalprijs  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 18:00

    Grillen op de gracht  / Pulitzer Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 18:00

    Monumentenconcert - Percucello  / Foam Fotografiemuseum

  • woensdag 19 aug 2009 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 20:00

    Vocale serie - Novikova  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 19 aug 2009 20:00

    Monumentenconcert - Percucello  / Foam Fotografiemuseum

  • woensdag 19 aug 2009 22:00

    Waakvlamconcert - Lendvai/Gvetadze  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • donderdag 20 aug 2009 10:00

    Masterclass Mark Lubotsky  / Felix Meritis

  • donderdag 20 aug 2009 10:00

    PeuterHuiskamerconcert  / JHM Kindermuseum

  • donderdag 20 aug 2009 11:00

    Architectuurwandeling Ymere  / Huys Azië

  • donderdag 20 aug 2009 11:00

    DreumesHuiskamerconcert  / JHM Kindermuseum

  • donderdag 20 aug 2009 12:00

    BabyHuiskamerconcert  / JHM Kindermuseum

  • donderdag 20 aug 2009 13:00

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • donderdag 20 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Prinsengracht  / Hermitage Amsterdam

  • donderdag 20 aug 2009 15:00

    Russians-in-Residence - Ogrintchouk/Lendvai String Trio  / Hermitage Amsterdam

  • donderdag 20 aug 2009 15:00

    Monumentenconcert - Anne Veinberg  / Felix Meritis

  • donderdag 20 aug 2009 16:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Hermitage Amsterdam

  • donderdag 20 aug 2009 17:00

    Monumentenconcert - Van Baerle Pianotrio  / Het Staetshuys

  • donderdag 20 aug 2009 17:00

    Open Huis Muziektheater - Pas de deux Russes  / Het Muziektheater

  • donderdag 20 aug 2009 19:00

    Monumentenconcert - Van Baerle Pianotrio  / Het Staetshuys

  • donderdag 20 aug 2009 19:15

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • donderdag 20 aug 2009 20:00

    Vocale serie - Gijsbertsen  / Felix Meritis

  • donderdag 20 aug 2009 20:00

    Monumentenconcert - Ralph Rousseau  / Portugese Synagoge

  • donderdag 20 aug 2009 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • donderdag 20 aug 2009 20:00

    The Bear  / M-Lab

  • donderdag 20 aug 2009 21:15

    Pendeldienst M-Lab retour  / M-Lab

  • donderdag 20 aug 2009 22:00

    Waakvlamconcert - Milkov  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • vrijdag 21 aug 2009 10:00

    PeuterHuiskamerconcert  / JHM Kindermuseum

  • vrijdag 21 aug 2009 11:00

    Architectuurwandeling Ymere  / Huys Azië

  • vrijdag 21 aug 2009 11:00

    DreumesHuiskamerconcert  / JHM Kindermuseum

  • vrijdag 21 aug 2009 12:00

    BabyHuiskamerconcert  / JHM Kindermuseum

  • vrijdag 21 aug 2009 13:00

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • vrijdag 21 aug 2009 14:00

    Monumentenconcert - Amsterdam Ensemble  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • vrijdag 21 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Plantage aan het Water  / Hermitage Amsterdam

  • vrijdag 21 aug 2009 15:00

    Russians-in-Residence - Ferschtman/Baslawskaja  / Hermitage Amsterdam

  • vrijdag 21 aug 2009 16:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Hermitage Amsterdam

  • vrijdag 21 aug 2009 16:00

    Openluchtconcert voor kleintjes  / Tolhuistuin

  • vrijdag 21 aug 2009 19:15

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 21 aug 2009 20:00

    The Bear  / M-Lab

  • vrijdag 21 aug 2009 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • vrijdag 21 aug 2009 20:00

    De Nacht van... Gloed  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 21 aug 2009 21:15

    Pendeldienst M-Lab retour  / M-Lab

  • vrijdag 21 aug 2009 22:00

    Waakvlamconcert - Gruppman met Codarts String Ensemble  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 10:00

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 22 aug 2009 10:30

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Monumentenconcert - Schulhoff Trio  / Ambtswoning

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Huis, Tuin- en Dakterrasconcerten  / 

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 1 en 9

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 2 en 10

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 3 en 11

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 4 en 12

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 5 en 13  / Hohmann

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 6 en 14

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 7 en 15

  • zaterdag 22 aug 2009 11:00

    Concert 8 en 16

  • zaterdag 22 aug 2009 11:30

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Huis, Tuin- en Dakterrasconcerten  / 

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 1 en 9

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 2 en 10

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 3 en 11

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 4 en 12

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 5 en 13  / Hohmann

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 6 en 14

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 7 en 15

  • zaterdag 22 aug 2009 12:15

    Concert 8 en 16

  • zaterdag 22 aug 2009 13:00

    Monumentenconcert - Schulhoff Trio  / Ambtswoning

  • zaterdag 22 aug 2009 13:00

    Vrij spel voor Amnesty - Ragazze Kwartet  / Amnesty-huis

  • zaterdag 22 aug 2009 13:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 13:00

    Westerkerkconcert - Van der Kooy & gasten  / Westerkerk

  • zaterdag 22 aug 2009 13:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 13:15

    Pendeldienst Nieuwendam  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 22 aug 2009 14:00

    De Vuurvogel  / R.K. Zorgcentrum Sint Jacob

  • zaterdag 22 aug 2009 14:00

    Monumentenfietstocht  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Oud-Nieuwendam  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 14:15

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 15:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 15:00

    Russians-in-Residence - Gruppman  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 15:00

    Nieuwendammerhavenconcert - Tubakwartet AWO  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 15:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 15:30

    Pendeldienst Nieuwendam  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 22 aug 2009 16:00

    De Vuurvogel  / R.K. Zorgcentrum Sint Jacob

  • zaterdag 22 aug 2009 16:00

    Vrij spel voor Amnesty - Ragazze Kwartet  / Amnesty-huis

  • zaterdag 22 aug 2009 16:30

    Monumentenwandeling Oud-Nieuwendam  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 16:30

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 16:45

    Kinderprinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 17:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 17:30

    Nieuwendammerhavenconcert - Percucello  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 18:30

    Pendeldienst Nieuwendam  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 22 aug 2009 19:00

    Monumentenconcert - Opera Studio Nederland  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 2009 19:15

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 20:00

    Prinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 22 aug 2009 20:00

    Nieuwendammerhavenconcert - Oktoich  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 20:30

    Nieuwendammerhavenconcert - Berlage Saxophone Quartet  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 22 aug 2009 21:00

    Pendeldienst Nieuwendam  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 22 aug 2009 21:30

    Live-televisie-concert  / Felix Meritis

  • zaterdag 22 aug 2009 21:45

    Pendeldienst Nieuwendam terug  / Café 't Sluisje

  • zondag 23 aug 2009 11:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 11:00

    Muziekroute In de tuinen van Noord  / Tuin aan Zee

  • zondag 23 aug 2009 11:00

    Workshop Noot maken  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 12:00

    Muziekroute In de tuinen van Noord  / Sailboa

  • zondag 23 aug 2009 12:45

    Muziekroute In de tuinen van Noord  / Tolhuistuin

  • zondag 23 aug 2009 13:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 13:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 13:00

    Monumentenconcert - Amsterdam Soloists  / De Bazel Conference Centre

  • zondag 23 aug 2009 13:15

    Pendeldienst M-Lab  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 23 aug 2009 14:00

    The Bear  / M-Lab

  • zondag 23 aug 2009 14:00

    Monumentenwandeling Historische Pleinen  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 15:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 15:00

    Monumentenconcert - Amsterdam Wind Orchestra  / Platanenhof

  • zondag 23 aug 2009 15:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 15:00

    Monumentenconcert - Amsterdam Soloists  / De Bazel Conference Centre

  • zondag 23 aug 2009 15:15

    Pendeldienst M-Lab retour  / M-Lab

  • zondag 23 aug 2009 16:00

    Slotconcert deel 1 - Nieuw Amsterdams Kinderkoor  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 23 aug 2009 17:00

    Slotconcert deel 2 - Amsterdam Wind Orchestra  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 31 okt 2009 14:00

    De Suite  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 1 nov 2009 14:00

    De Suite  / Hermitage Amsterdam

  • vrijdag 13 aug 2010 17:00

    Preview  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zaterdag 14 aug 2010 10:00

    Tentoonstelling Centrale Bibliotheek - Werf 't Kromhout  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zaterdag 14 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • zaterdag 14 aug 2010 20:00

    The Lighthouse  / Felix Meritis

  • zondag 15 aug 2010 08:00

    Architectuurrondvaart Vroege Vogels  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 15 aug 2010 11:00

    Fietsroute door de tuinen van Noord  / Tolhuistuin

  • zondag 15 aug 2010 11:45

    Takkenherrie  / Vuurtoreneiland

  • zondag 15 aug 2010 12:00

    Fietsroute door de tuinen van Noord  / Tuin aan Zee

  • zondag 15 aug 2010 12:00

    Carré - Annemieke Hereijgers, fluit  / Carré

  • zondag 15 aug 2010 12:00

    GCC-musici in het Vondelpark 2010  / Vondelpark Openluchttheater

  • zondag 15 aug 2010 13:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 15 aug 2010 13:00

    Amnesty - EnsembleCaméléon  / Amnesty-huis

  • zondag 15 aug 2010 13:30

    Fietsroute door de tuinen van Noord  / Noorderparkkamer

  • zondag 15 aug 2010 13:45

    Takkenherrie  / Vuurtoreneiland

  • zondag 15 aug 2010 14:00

    Monumentenwandeling Singel  / Felix Meritis

  • zondag 15 aug 2010 14:00

    Thomas Triesschijn, barokensemble  / Arcam

  • zondag 15 aug 2010 14:45

    Winnaars Steinway Pianoconcours  / Noorderparkkamer

  • zondag 15 aug 2010 15:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 15 aug 2010 15:00

    YPF-winnaar Daniël van der Hoeven, piano  / Cristofori

  • zondag 15 aug 2010 16:00

    Amnesty - EnsembleCaméléon  / Amnesty-huis

  • zondag 15 aug 2010 16:00

    Thomas Triesschijn, barokensemble  / Arcam

  • zondag 15 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • zondag 15 aug 2010 20:00

    The Lighthouse  / Felix Meritis

  • zondag 15 aug 2010 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 15 aug 2010 20:00

    Eef van Breen Group, jazzensemble  / M-Lab

  • zondag 15 aug 2010 21:30

     / InterContinental Amstel Amsterdam

  • zondag 15 aug 2010 21:30

    Voices-in-Residence - Schubertiade  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • maandag 16 aug 2010 11:00

    Erik Bosgraaf, blokfluit en Izhar Elias, gitaar  / Bijbels Museum

  • maandag 16 aug 2010 11:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 16 aug 2010 12:00

    Carré - Arthur Klaassens en Mengjie Han  / Carré

  • maandag 16 aug 2010 13:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 16 aug 2010 13:00

    Erik Bosgraaf, blokfluit en Izhar Elias, gitaar  / Bijbels Museum

  • maandag 16 aug 2010 13:00

    Van der Kooy en Matthijs Koene, panfluit  / Westerkerk

  • maandag 16 aug 2010 15:00

    Rosanne Philippens & Friends, hoorntrio  / Cristofori

  • maandag 16 aug 2010 17:00

    Rosanne Philippens & Friends, hoorntrio  / Cristofori

  • maandag 16 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • maandag 16 aug 2010 17:00

    Tuinconcert Pulitzer - Bermuda Riettrio  / Pulitzer Amsterdam

  • maandag 16 aug 2010 20:00

    The Lighthouse  / Felix Meritis

  • maandag 16 aug 2010 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • maandag 16 aug 2010 20:00

    Marimbakwartet, met o.a. Niels Meliefste  / Museum Werf 't Kromhout

  • maandag 16 aug 2010 21:30

    Voices-in-Residence - Quatre Bouches  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • dinsdag 17 aug 2010 10:00

    Concert voor peuters  / Lloyd Hotel

  • dinsdag 17 aug 2010 11:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 17 aug 2010 11:00

    Navarra String Quartet  / De Bazel Conference Centre

  • dinsdag 17 aug 2010 11:00

    Concert voor dreumesen  / Lloyd Hotel

  • dinsdag 17 aug 2010 12:00

    Concert voor baby's  / Lloyd Hotel

  • dinsdag 17 aug 2010 12:00

    Carré - Sax & Stix  / Carré

  • dinsdag 17 aug 2010 13:00

    Navarra String Quartet  / De Bazel Conference Centre

  • dinsdag 17 aug 2010 13:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 17 aug 2010 13:00

    Van der Kooy en Anne-Marieke Evers, mezzosopraan  / Westerkerk

  • dinsdag 17 aug 2010 14:00

    Monumentenwandeling Keizersgracht  / Felix Meritis

  • dinsdag 17 aug 2010 14:00

    Schumannliederen - met o.a. Jeroen de Vaal, tenor  / Keizersgracht 378

  • dinsdag 17 aug 2010 15:00

    Camerata Ardesko, kamerorkest  / Felix Meritis

  • dinsdag 17 aug 2010 16:00

    Gal James, sopraan en Pawel Poplawski, piano  / Het Staetshuys

  • dinsdag 17 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • dinsdag 17 aug 2010 18:00

    Nationaal Jeugd Fanfare Orkest  / De Overkant

  • dinsdag 17 aug 2010 19:00

    Gal James, sopraan en Pawel Poplawski, piano  / Het Staetshuys

  • dinsdag 17 aug 2010 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • dinsdag 17 aug 2010 20:00

    The Four Baritones, baritonsaxofoonkwartet  / Museum Werf 't Kromhout

  • dinsdag 17 aug 2010 20:00

    Ramsey Nasr, Amsterdam Ensemble en Hanneke de Wit  / Pakhuis de Zwijger

  • dinsdag 17 aug 2010 21:30

    Voices-in-Residence - VocaalLAB  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • woensdag 18 aug 2010 10:00

    Concert voor peuters  / Lloyd Hotel

  • woensdag 18 aug 2010 11:00

    Concert voor dreumesen  / Lloyd Hotel

  • woensdag 18 aug 2010 11:00

    Het ritme van het bos! - SlagZin  / Platanenhof

  • woensdag 18 aug 2010 12:00

    Concert voor baby's  / Lloyd Hotel

  • woensdag 18 aug 2010 12:00

    Carré - Valentina Tóth, piano en Gerben van der Werf, countertenor  / Carré

  • woensdag 18 aug 2010 13:00

    Westerkerkkinderconcert  / Westerkerk

  • woensdag 18 aug 2010 14:00

    Monumentenwandeling Prinsengracht  / Felix Meritis

  • woensdag 18 aug 2010 14:00

    Youtube GCC-concert  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • woensdag 18 aug 2010 14:00

    Het ritme van het bos! - SlagZin  / Platanenhof

  • woensdag 18 aug 2010 15:30

    The Hague String Variations, strijksextet  / IDTV

  • woensdag 18 aug 2010 16:00

    Openluchtconcert voor kleintjes  / Tolhuistuin

  • woensdag 18 aug 2010 16:00

     / IDTV

  • woensdag 18 aug 2010 17:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 18 aug 2010 17:00

    GF-prijs  / Felix Meritis

  • woensdag 18 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • woensdag 18 aug 2010 17:00

    Tuinconcert Pulitzer - Antonín Kwartet  / Pulitzer Amsterdam

  • woensdag 18 aug 2010 18:00

    Water Music - Combattimento Consort Amsterdam  / Felix Meritis

  • woensdag 18 aug 2010 19:30

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • woensdag 18 aug 2010 20:00

    Architectuurrondvaart IJ  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • woensdag 18 aug 2010 20:00

    Amsterdam Tuba Quartet  / Museum Werf 't Kromhout

  • woensdag 18 aug 2010 20:00

    The Hague String Variations, strijksextet  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 18 aug 2010 21:30

    Voices-in-Residence - Wishful Singing  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • donderdag 19 aug 2010 11:00

    Remy van Kesteren, harp  / Tassenmuseum Amsterdam

  • donderdag 19 aug 2010 11:00

    Sail Kindertent - Memo  / Bogortuin Prov. N-H Kinderpodium

  • donderdag 19 aug 2010 12:00

    Carré - Sebes Ensemble, klarinettrio  / Carré

  • donderdag 19 aug 2010 13:00

    Remy van Kesteren, harp  / Tassenmuseum Amsterdam

  • donderdag 19 aug 2010 13:00

    Van der Kooy en Wout Oosterkamp, bariton  / Westerkerk

  • donderdag 19 aug 2010 13:30

    Jazz-les met Peter Beets  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • donderdag 19 aug 2010 14:00

    Monumentenfietstocht  / Felix Meritis

  • donderdag 19 aug 2010 14:00

    Joanna Wronko, viool, Frank van de Laar, piano & guests  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • donderdag 19 aug 2010 16:00

    Darius Ensemble - Pierrot Lunaire  / Felix Meritis

  • donderdag 19 aug 2010 16:00

    Stellenbosch University String Quartet  / Zuid-Afrikahuis

  • donderdag 19 aug 2010 16:45

    Ymere - besloten  / Huys Azië

  • donderdag 19 aug 2010 17:00

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • donderdag 19 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • donderdag 19 aug 2010 19:30

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • donderdag 19 aug 2010 20:00

    Zemtsov Altvioolkwartet  / Museum Werf 't Kromhout

  • donderdag 19 aug 2010 20:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Westerkerk

  • donderdag 19 aug 2010 20:00

    Portugese Synagoge - trombonekwartet  / Portugese Synagoge

  • donderdag 19 aug 2010 21:30

    Voices-in-Residence - Presentatie Jazz-les  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • $dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())
  • vrijdag 20 aug 2010

  • vrijdag 20 aug 2010 11:00

    Rietkwintet Pentatiek  / huis Marseille

  • vrijdag 20 aug 2010 11:00

    Sail Kindertent - Memo  / Bogortuin Prov. N-H Kinderpodium

  • vrijdag 20 aug 2010 12:00

    Carré - Borealis Brass Quintet  / Carré

  • vrijdag 20 aug 2010 13:00

    Rietkwintet Pentatiek  / huis Marseille

  • vrijdag 20 aug 2010 13:00

    Van der Kooy en Claire Munting, mezzosopraan  / Westerkerk

  • vrijdag 20 aug 2010 14:00

    Monumentenwandeling Negen straatjes  / Felix Meritis

  • vrijdag 20 aug 2010 14:00

    Ambtswoning - Fancy Fiddlers  / Ambtswoning

  • vrijdag 20 aug 2010 15:00

    Marijje van Stralen, sopraan en Verso, duo panfluit en gitaar  / Geelvinck Hinlopen Huis

  • vrijdag 20 aug 2010 16:00

    Ambtswoning - Fancy Fiddlers  / Ambtswoning

  • vrijdag 20 aug 2010 17:00

    Marijje van Stralen, sopraan en Verso, duo panfluit en gitaar  / Geelvinck Hinlopen Huis

  • vrijdag 20 aug 2010 17:00

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • vrijdag 20 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • vrijdag 20 aug 2010 18:00

    Sail Jongerenpodium - Jazz Juniors  / Jongereneiland: 5 HarboursCityTour

  • vrijdag 20 aug 2010 19:30

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • vrijdag 20 aug 2010 20:00

  • vrijdag 20 aug 2010 20:00

     / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 20 aug 2010 20:00

    De Nacht van... OnderStroom  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 20 aug 2010 20:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Westerkerk

  • vrijdag 20 aug 2010 20:00

    EnAccord Strijkkwartet en Nicolas Callot, piano  / Felix Meritis

  • zaterdag 21 aug 2010 10:00

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 21 aug 2010 10:30

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 21 aug 2010 10:30

    NDSM-werfdag - Berlage Saxophone Quartet  / Skatepark Amsterdam

  • zaterdag 21 aug 2010 10:30

    Beatbox workshop  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Beagle-project - met Metropole Orkest  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Huis-, Tuin- en Dakterrasconcerten  / 

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    NDSM-werfdag - Bach on the Boat: Ysaÿe Trio  / geWoonboot

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 1 en 9

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 2 en 10

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 3 en 11

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 4 en 12

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 5 en 13

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 6 en 14

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 7 en 15

  • zaterdag 21 aug 2010 11:00

    Concert 8 en 16

  • zaterdag 21 aug 2010 11:30

    Westerkerk - Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 21 aug 2010 11:45

    NDSM-werfdag - Bach on the Boat: Ysaÿe Trio  / geWoonboot

  • zaterdag 21 aug 2010 11:45

    NDSM-werfdag - Bach in the Box: Wijnand Hulst  / Opgewekt Container

  • zaterdag 21 aug 2010 11:45

    the GoOzer  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zaterdag 21 aug 2010 12:00

    Carré - Nicolas van Poucke  / Carré

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Huis-, Tuin- en Dakterrasconcerten  / 

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 1 en 9

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 2 en 10

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 3 en 11

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 4 en 12

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 5 en 13

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 6 en 14

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 7 en 15

  • zaterdag 21 aug 2010 12:15

    Concert 8 en 16

  • zaterdag 21 aug 2010 12:30

    NDSM-werfdag - Bach in the Box: Wijnand Hulst  / Opgewekt Container

  • zaterdag 21 aug 2010 12:30

    Beatbox workshop  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zaterdag 21 aug 2010 13:00

    Van der Kooy en Eleonore Pameijer, fluit  / Westerkerk

  • zaterdag 21 aug 2010 13:30

    NDSM-werfdag - Bach on the Boat: Sax & Stix  / geWoonboot

  • zaterdag 21 aug 2010 14:00

    Monumentenwandeling Leidsegracht  / Felix Meritis

  • zaterdag 21 aug 2010 14:00

    Sail Kindertent - Opera Tralala  / Bogortuin Prov. N-H Kinderpodium

  • zaterdag 21 aug 2010 14:00

    OBA - Jazz Juniors  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zaterdag 21 aug 2010 14:00

    Schubert strijkkwintet - AIM Apeldoorn  / Noorderkerk

  • zaterdag 21 aug 2010 14:15

    NDSM-werfdag - Bach on the Boat: Sax & Stix  / geWoonboot

  • zaterdag 21 aug 2010 14:30

    Beagle-project - met Metropole Orkest  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 21 aug 2010 14:30

    NDSM-werfdag - Frasulando  / Motive Gallery

  • zaterdag 21 aug 2010 14:45

    NDSM-werfdag - Bach in the Box: Duo Van Amsterdam  / Opgewekt Container

  • zaterdag 21 aug 2010 15:00

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • zaterdag 21 aug 2010 15:30

    NDSM-werfdag - Bach in the Box: Duo Van Amsterdam  / Opgewekt Container

  • zaterdag 21 aug 2010 16:00

    Odyssey Pianotrio  / Keizersgracht 606

  • zaterdag 21 aug 2010 16:00

    NDSM-werfdag - Genetic Choir in de Lasloods  / Lasloods, MediaWharf bv

  • zaterdag 21 aug 2010 16:45

    Kinderprinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 21 aug 2010 17:00

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • zaterdag 21 aug 2010 17:00

    EarBites  / Felix Meritis

  • zaterdag 21 aug 2010 18:00

    Odyssey Pianotrio  / Keizersgracht 606

  • zaterdag 21 aug 2010 18:30

    Beagle-project - met Metropole Orkest  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 21 aug 2010 19:30

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • zaterdag 21 aug 2010 20:00

    Prinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 21 aug 2010 20:00

    Opera-avond door Opera Trionfo  / Felix Meritis

  • zaterdag 21 aug 2010 21:30

    Live-televisie-concert  / Felix Meritis

  • zondag 22 aug 2010 11:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Leidseplein

  • zondag 22 aug 2010 11:00

    Tall Ship - Ysaÿe Trio  / Tall Ships

  • zondag 22 aug 2010 11:00

    Tall Ship - Van Amsterdam  / Tall Ships

  • zondag 22 aug 2010 11:00

    Tall Ship - Lonneke Lenferink Jazzduo  / Tall Ships

  • zondag 22 aug 2010 11:00

    Danielle Buizer  / Felix Meritis

  • zondag 22 aug 2010 12:00

    Carré - Frommermann  / Carré

  • zondag 22 aug 2010 12:30

    Tall Ship - Ysaÿe Trio  / Tall Ships

  • zondag 22 aug 2010 12:30

    Tall Ship - Van Amsterdam  / Tall Ships

  • zondag 22 aug 2010 12:30

    Tall Ship - Lonneke Lenferink Jazzduo  / Tall Ships

  • zondag 22 aug 2010 13:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Leidseplein

  • zondag 22 aug 2010 14:00

    Monumentenwandeling Leliegracht  / Felix Meritis

  • zondag 22 aug 2010 14:00

    Ponton - Cello8ctet Amsterdam  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 22 aug 2010 14:00

    Platanenhof - Roder Jongenskoor  / Platanenhof

  • zondag 22 aug 2010 15:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Leidseplein

  • zondag 22 aug 2010 15:00

    Leerorkest  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • zondag 22 aug 2010 16:30

    Slotconcert - Marinierskapel  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 22 aug 2010 17:30

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • zondag 22 aug 2010 19:30

    Mozart en Salieri  / Museum Van Loon

  • zondag 30 jan 2011 11:00

    Voorronde Grachtenfestival Conservatorium Concours  / Conservatorium van Amsterdam

  • zondag 13 mrt 2011 14:00

    Grachtenfestival Conservatorium Concours 2011  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zondag 24 jul 2011 21:30

    Midzomernachtsdroom  / BosTheater

  • vrijdag 12 aug 2011 20:30

    Opening  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 13 aug 2011 10:00

    Berlage Saxophone Quartet  / Woontoren Django

  • zaterdag 13 aug 2011 10:00

    Viooltrio met Rosanne Philippens  / Woontoren Miles Building

  • zaterdag 13 aug 2011 11:00

    Berlage Saxophone Quartet  / Woontoren Django

  • zaterdag 13 aug 2011 11:00

    Viooltrio met Rosanne Philippens  / Woontoren Miles Building

  • zaterdag 13 aug 2011 12:00

    NEOS Brass  / Buikslotermeerplein

  • zaterdag 13 aug 2011 12:00

    Arjan en Rianne Jongsma  / Woontoren Symphony

  • zaterdag 13 aug 2011 12:00

    Aristo Kwartet  / Woontoren New Amsterdam

  • zaterdag 13 aug 2011 13:00

    Madieke Marjon en Vera Kool  / Geelvinck Hinlopen Huis

  • zaterdag 13 aug 2011 13:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 13 aug 2011 13:00

    Arjan en Rianne Jongsma  / Woontoren Symphony

  • zaterdag 13 aug 2011 13:00

    Aristo Kwartet  / Woontoren New Amsterdam

  • zaterdag 13 aug 2011 13:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs de Kloveniersburgwal  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek  / 

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 1  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 2  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 3  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 4  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 5  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 6  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 7  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 8  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:00

    Toekomstmuziek - Podium 9  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek  / 

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 1  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 2  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 3  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 4  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 5  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 6  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 7  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 8  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 14:45

    Toekomstmuziek - Podium 9  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:00

    Madieke Marjon en Vera Kool  / Geelvinck Hinlopen Huis

  • zaterdag 13 aug 2011 15:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 13 aug 2011 15:00

    Vloed! combinatie lezing 'Urteilen Sie selbst' en film 'Die Mörder sind unter uns'  / Goethe Institut

  • zaterdag 13 aug 2011 15:00

    Vloed! Filmlezing 'Urteilen Sie selbst'  / Goethe Institut

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek  / 

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 1  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 2  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 3  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 4  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 5  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 6  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 7  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 8  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 15:30

    Toekomstmuziek - Podium 9  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 16:00

    Opening Fototentoonstelling  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 13 aug 2011 16:00

    Toekomstmuziek  / 

  • zaterdag 13 aug 2011 16:00

    Toekomstmuziek - Podium 10  / Locaties Toekomstmuziek 2011

  • zaterdag 13 aug 2011 16:15

    Vloed! Film 'Die Mörder sind unter uns'  / Goethe Institut

  • zaterdag 13 aug 2011 17:00

    EarBites  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 13 aug 2011 17:00

    Pulitzer Tuindiner - Berlage Saxophone Quartet  / Pulitzer Amsterdam

  • zaterdag 13 aug 2011 19:00

    Hilton Tuinconcert - Combattimento Consort  / Hilton Amsterdam

  • zaterdag 13 aug 2011 20:00

    Vloed!  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 13 aug 2011 20:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 13 aug 2011 22:00

    Re.sonant  / De Overkant

  • zondag 14 aug 2011 08:00

    Architectuurrondvaart Vroege Vogels  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zondag 14 aug 2011 11:00

    Winnaar Liszt Pianoconcours  / Zuiderkerk

  • zondag 14 aug 2011 11:45

    Vlieg met me mee  / Vuurtoreneiland

  • zondag 14 aug 2011 12:00

    Ties Mellema in het Vondelpark  / Vondelpark Openluchttheater

  • zondag 14 aug 2011 13:00

    Vloed! Herzenverstand  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zondag 14 aug 2011 13:00

    Jong talent in de oude Wester  / Westerkerk

  • zondag 14 aug 2011 13:00

    Collegium Musicum Den Haag  / Bijbels Museum

  • zondag 14 aug 2011 13:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zondag 14 aug 2011 13:45

    Vlieg met me mee  / Vuurtoreneiland

  • zondag 14 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs Amsterdamse poortjes  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zondag 14 aug 2011 14:00

    Stoelendansconcert  / Zwanenplein

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Vloed! Ornamente für Kate Kühl  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Collegium Musicum Den Haag  / Bijbels Museum

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite  / 

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite - Sequenza Strijktrio  / Hotel Okura Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite - Dudok Kwartet  / De L'Europe

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite - Seldom Sene  / Sofitel Legend The Grand Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite - Duo Traversal  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite - Duo Junge/Tebbe  / Mövenpick Hotel

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite - Israel Golani  / Wyndham Apollo Hotel

  • zondag 14 aug 2011 15:00

    Suite in de Suite - Eri Sugita en Joris van den Berg  / Hilton Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Hondenbal  / Noorderparkkamer

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite  / 

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite - Sequenza Strijktrio  / Hotel Okura Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite - Dudok Kwartet  / De L'Europe

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite - Seldom Sene  / Sofitel Legend The Grand Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite - Duo Traversal  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite - Duo Junge/Tebbe  / Mövenpick Hotel

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite - Israel Golani  / Wyndham Apollo Hotel

  • zondag 14 aug 2011 15:30

    Suite in de Suite - Eri Sugita en Joris van den Berg  / Hilton Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 17:00

    EarBites  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zondag 14 aug 2011 17:00

    Pulitzer Tuindiner - Cordevento  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 17:00

    Suite in de Suite - Duo Traversal  / Pulitzer Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 19:00

    Hilton Tuinconcert - Combattimento Consort  / Hilton Amsterdam

  • zondag 14 aug 2011 20:00

    Vloed!  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zondag 14 aug 2011 20:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zondag 14 aug 2011 20:00

    Vloed!  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • maandag 15 aug 2011 08:30

    Vliegende Start  / Zuidas

  • maandag 15 aug 2011 12:00

    Tafel van Zuid  / Zuidas

  • maandag 15 aug 2011 12:30

    Tafel van Zuid  / Zuidas

  • maandag 15 aug 2011 13:00

    Jong talent in de oude Wester  / Westerkerk

  • maandag 15 aug 2011 13:00

    Tafel van Zuid  / Zuidas

  • maandag 15 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs de Geldersekade  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • maandag 15 aug 2011 15:00

    Cafe Dansant  / Zuiderkerk

  • maandag 15 aug 2011 15:00

    Vloed! combinatie lezing 'Sie sehen selbst' en film 'Rotation'  / Goethe Institut

  • maandag 15 aug 2011 15:00

    Vloed! Lezing 'Sie sehen selbst'  / Goethe Institut

  • maandag 15 aug 2011 16:15

    Vloed! Film 'Rotation'  / Goethe Institut

  • maandag 15 aug 2011 17:00

    EarBites  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • maandag 15 aug 2011 17:00

    Pulitzer Tuindiner - Vespucci Kwartet  / Pulitzer Amsterdam

  • maandag 15 aug 2011 20:00

    Vloed!  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • maandag 15 aug 2011 20:00

    Orlando  / Meervaart

  • maandag 15 aug 2011 20:00

    Kromhout danst Tango  / Museum Werf 't Kromhout

  • maandag 15 aug 2011 20:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • maandag 15 aug 2011 21:30

    Dans aan de Overkant - Persona  / De Overkant

  • maandag 15 aug 2011 22:00

    ResiDance! Contrasto Armonico  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • dinsdag 16 aug 2011 10:15

    Twee geluiden tegelijk - peuter/kleuterworkshop  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • dinsdag 16 aug 2011 11:00

    Petrit Ceku - gitaartrio Elogio  / Museum Het Grachtenhuis

  • dinsdag 16 aug 2011 11:15

    Twee geluiden tegelijk - peuter/kleuterworkshop  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • dinsdag 16 aug 2011 13:00

    Jong talent in de oude Wester  / Westerkerk

  • dinsdag 16 aug 2011 13:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • dinsdag 16 aug 2011 13:00

    Winnaars Internationaal Studenten LiedDuo Concours  / Goethe Institut

  • dinsdag 16 aug 2011 13:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • dinsdag 16 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs de Amstel  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • dinsdag 16 aug 2011 14:00

    Twee geluiden tegelijk - peuter/kleuterworkshop  / Openbare Bibliotheek Amsterdam

  • dinsdag 16 aug 2011 15:00

    Winnaar Tromp Percussion Concours  / Zuiderkerk

  • dinsdag 16 aug 2011 17:00

    EarBites  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • dinsdag 16 aug 2011 17:00

    Karin Strobos en Else Sterk  / Het Staetshuys

  • dinsdag 16 aug 2011 19:00

    Karin Strobos en Else Sterk  / Het Staetshuys

  • dinsdag 16 aug 2011 19:30

    Pimpinone  / Museum Van Loon

  • dinsdag 16 aug 2011 20:00

    Het Hemelse Leven  / HEMA gebouw

  • dinsdag 16 aug 2011 20:00

    Het Hemelse Leven  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • dinsdag 16 aug 2011 20:00

    Kromhout danst Flamenco  / Museum Werf 't Kromhout

  • dinsdag 16 aug 2011 20:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • dinsdag 16 aug 2011 22:00

    ResiDance! Judith van Wanroij en André Morsch  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • woensdag 17 aug 2011 11:00

    Frederieke Saeijs en Marlon Titre  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • woensdag 17 aug 2011 13:00

    Jong talent in de oude Wester - Kinderconcert  / Westerkerk

  • woensdag 17 aug 2011 13:00

    Kinderconcert met componeerworkshop  / Westerkerk

  • woensdag 17 aug 2011 13:00

    Duo Bilitis  / NYSE Euronext Amsterdam

  • woensdag 17 aug 2011 14:00

    Martin Oei  / Maison Erard

  • woensdag 17 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs de Oudezijds Achterburgwal  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • woensdag 17 aug 2011 16:00

    Martin Oei  / Maison Erard

  • woensdag 17 aug 2011 17:00

    EarBites/Uitreiking GrachtenfestivalPrijs 2011  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • woensdag 17 aug 2011 17:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • woensdag 17 aug 2011 17:00

    Pimpinone  / Museum Van Loon

  • woensdag 17 aug 2011 18:00

    Kloveniersconcert - Radio Blazers Ensemble en Het Nationale Ballet  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • woensdag 17 aug 2011 19:30

    Pimpinone  / Museum Van Loon

  • woensdag 17 aug 2011 20:00

    Riders to the Sea  / M-Lab

  • woensdag 17 aug 2011 20:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • woensdag 17 aug 2011 20:00

    The Four Baritones  / Hermitage Amsterdam

  • woensdag 17 aug 2011 21:30

    Dans aan de Overkant - Tap on a Hard Shoulder  / De Overkant

  • woensdag 17 aug 2011 22:00

    ResiDance! Amsterdam Ensemble  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • donderdag 18 aug 2011 10:00

    Baby-, Dreumes- en Peuterconcerten  / Lloyd Hotel

  • donderdag 18 aug 2011 11:00

    Pas de Trois - EllaNi Trio  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • donderdag 18 aug 2011 11:00

    Baby-, Dreumes- en Peuterconcerten  / Lloyd Hotel

  • donderdag 18 aug 2011 12:00

    Zuiderkerkmuziek  / Zuiderkerk

  • donderdag 18 aug 2011 12:00

    Baby-, Dreumes- en Peuterconcerten  / Lloyd Hotel

  • donderdag 18 aug 2011 12:30

    Cello8ctet Amsterdam  / Zuidplein

  • donderdag 18 aug 2011 13:00

    Jong talent in de oude Wester  / Westerkerk

  • donderdag 18 aug 2011 13:00

    Pas de Trois - Alma Trio  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • donderdag 18 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs de Oudezijds Voorburgwal  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • donderdag 18 aug 2011 15:00

    Pas de Trois - Van Baerle Trio  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • donderdag 18 aug 2011 17:00

    EarBites  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • donderdag 18 aug 2011 17:00

    Pimpinone  / Museum Van Loon

  • donderdag 18 aug 2011 17:00

    Cello8ctet Amsterdam  / Symphony's

  • donderdag 18 aug 2011 18:00

    Pas de Trois - Trio Suleika  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • donderdag 18 aug 2011 19:30

    Pimpinone  / Museum Van Loon

  • donderdag 18 aug 2011 20:00

    Kromhout danst Kathak  / Museum Werf 't Kromhout

  • donderdag 18 aug 2011 20:00

    Strijktrio uit Concertgebouworkest  / Portugese Synagoge

  • donderdag 18 aug 2011 20:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • donderdag 18 aug 2011 20:00

    Opera Trionfo - De Vrek  / Hermitage Amsterdam

  • donderdag 18 aug 2011 22:00

    ResiDance! Pianoduo Scholtes en Janssens  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • vrijdag 19 aug 2011 10:00

    Stanislav Jusufovic  / Ambtswoning

  • vrijdag 19 aug 2011 11:00

    Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours 2011  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • vrijdag 19 aug 2011 12:00

    EnAccord Kwartet en Philip Higham  / Carré

  • vrijdag 19 aug 2011 13:00

    Jong talent in de oude Wester  / Westerkerk

  • vrijdag 19 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs historische pleinen  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • vrijdag 19 aug 2011 15:00

    KunstENzomer  / Museum Werf 't Kromhout

  • vrijdag 19 aug 2011 17:00

    EarBites  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • vrijdag 19 aug 2011 17:00

    KunstENzomer  / Museum Werf 't Kromhout

  • vrijdag 19 aug 2011 17:00

    Pimpinone  / Museum Van Loon

  • vrijdag 19 aug 2011 17:00

    Philip Higham met EnAccord Kwartet  / Royal Bank of Scotland

  • vrijdag 19 aug 2011 18:00

    Forgotten Horizon  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • vrijdag 19 aug 2011 19:30

    Pimpinone  / Museum Van Loon

  • vrijdag 19 aug 2011 20:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • vrijdag 19 aug 2011 20:00

    Opera Trionfo - De Vrek  / Hermitage Amsterdam

  • vrijdag 19 aug 2011 21:00

    Sly meets Callas: Claron McFadden en het Artvark Saxophone Quartet  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • vrijdag 19 aug 2011 21:30

    Dans aan de Overkant - Het Zwanenmeer (Siegfried en Odette)  / De Overkant

  • vrijdag 19 aug 2011 22:00

    ResiDance! Orchestre de Chambre Pélleas  / InterContinental Amstel Amsterdam

  • zaterdag 20 aug 2011 10:00

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 20 aug 2011 10:30

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 20 aug 2011 11:00

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 20 aug 2011 11:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 20 aug 2011 11:00

    Juniorwandeling  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 20 aug 2011 11:30

    Waar is het orgel?  / Westerkerk

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Classic Express  / ingang Muziektheater

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Huis-, Tuin- en Dakterrasconcerten  / 

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 1 en 10

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 2 en 11

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 3 en 12

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 4 en 13

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 5 en 14

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 6 en 15

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 7 en 16

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 8 en 17

  • zaterdag 20 aug 2011 12:00

    Concert 9 en 18

  • zaterdag 20 aug 2011 13:00

    Architectuurrondvaart Westelijk IJ  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 20 aug 2011 13:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 20 aug 2011 13:00

    Jong talent in de oude Wester  / Westerkerk

  • zaterdag 20 aug 2011 13:00

    Juniorwandeling  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Huis-, Tuin- en Dakterrasconcerten  / 

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 1 en 10

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 2 en 11

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 3 en 12

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 4 en 13

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 5 en 14

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 6 en 15

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 7 en 16

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 8 en 17

  • zaterdag 20 aug 2011 13:30

    Concert 9 en 18

  • zaterdag 20 aug 2011 14:00

    Classic Express  / ingang Muziektheater

  • zaterdag 20 aug 2011 14:00

    Monumentenwandeling langs historische kerken  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 20 aug 2011 14:00

    Juniorwandeling  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 20 aug 2011 14:00

    Met Handen en Voeten  / Vondelpark Openluchttheater

  • zaterdag 20 aug 2011 15:00

    Winnaar Nationaal Vioolconcours Oskar Back  / Goethe Institut

  • zaterdag 20 aug 2011 15:00

    Het standvastige tinnen soldaatje  / Festivalcentrum Het Compagnietheater

  • zaterdag 20 aug 2011 15:00

    Classic Express  / ingang Muziektheater

  • zaterdag 20 aug 2011 15:00

    Architectuurrondvaart Oostelijk Havengebied  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 20 aug 2011 15:00

    Pendeldienst Cafe ‘t Sluisje  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 20 aug 2011 15:00

    Architectuurrondvaart Binnenstad  / Opstapplaats rondvaarten Grachtenfestival

  • zaterdag 20 aug 2011 15:45

    Pendeldienst Cafe ‘t Sluisje  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 20 aug 2011 16:00

    Summer Grooves  / Café 't Sluisje

  • zaterdag 20 aug 2011 16:30

    Pendeldienst Cafe ‘t Sluisje  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 20 aug 2011 16:45

    Kinderprinsengrachtconcert  / Pulitzer Amsterdam