Finale Grachtenfestival Conservatorium Concours 2020

Op zondag 9 februari strijden zes kandidaten tijdens de finale van het Grachtenfestival Conservatorium Concours om de Vakjuryprijs en de Publieksprijs.

Vakjuryprijs en Publieksprijs 


Beide prijzen bestaan uit optredens tijdens het Grachtenfestival 2020 en een tournee langs diverse Nederlandse concertzalen. De winnaar van de Vakjuryprijs krijgt daarnaast een optreden tijdens een Lunchconcert in de Kleine Zaal van Het Concertgebouw. Voorafgaand aan de finale krijgen alle deelnemers een workshop podiumpresentatie, gegeven door NPO Radio 4-presentator en artistiek adviseur Ab Nieuwdorp.  

De finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours zijn (in willekeurige volgorde):

1. Elena Arbonies Jauregui, klarinet
2. Martin Kaptein, piano
3. WestPerc Duo, percussieduo
4. Duo Zeffiretti, zang & klavecimbel
5. POPARTSONG Duo, zang & piano
6. Hanna van Rooijen, sopraan

 

NedPhO-Koepel


De finale van het Grachtenfestival Conservatorium Concours maakt deel uit van het Grachtenfestival Weekend. In de sfeervolle NedPhO-Koepel blikken we terug met graag geziene gasten van het festival en kijken we ook vooruit naar de 23e editie van het festival.

Tijdens het weekend vindt Grachtenfestival Pitches plaats, het Koepelconcert en de finale van het Grachtenfestival Conservatorium Concours 2020. En zoals je inmiddels van het festival gewend bent staat het podium vol met jonge musici, componisten en prijswinnaars.

ook met deze artiest(en)

  • zaterdag 8 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Nawras Altaky, Modar Salama & Lucas Dols  / Zuiderkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 12:00

    OBA-concert: Duo Jeff Heijne & Mauro Cottono speelt 'Reflejos del Alma'  / OBA Mercatorplein

  • zaterdag 8 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Alexander de Bie  / Westerkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 13:00

    Guy Salamon Group  / Olympisch Stadion

  • zaterdag 8 aug 2020 14:00

    Duo Zeffiretti & the Wonders of Nature  / Zuiderkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 14:00

    FADOpelos2  / Antoniushuis

  • zaterdag 8 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: 3Violas  / Zuiderkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 16:00

    Emmy Storms in Residence: De Moed om te Vertrekken  / Meneer de Wit

  • zaterdag 8 aug 2020 19:00

    Emmy Storms in Residence: De Moed om te Vertrekken  / Meneer de Wit

  • zaterdag 8 aug 2020 20:30

    WITHIN TIME  / Zuiderkerk

  • zondag 9 aug 2020 10:30

    Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours  / Vondelpark Openluchttheater

  • zondag 9 aug 2020 11:00

    Anna Serierse/Gijs Idema Quartet  / De Koepelkerk van het Renaissance Amsterdam Hotel

  • zondag 9 aug 2020 12:00

    3violas  / Sexyland

  • zondag 9 aug 2020 12:30

    Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours  / Vondelpark Openluchttheater

  • zondag 9 aug 2020 14:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Lisa Schreiber  / Westerkerk

  • zondag 9 aug 2020 14:00

    3violas  / Sexyland

  • zondag 9 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: YenTing Lo Ensemble - Epiphyllum  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 9 aug 2020 16:00

    FADOpelos2  / Fruittuin van West

  • zondag 9 aug 2020 16:00

    Firgun Ensemble in de Peepshow Palace  / Brakke Grond

  • zondag 9 aug 2020 17:00

    Gideon Tazelaar Trio  / Kringloopwinkel De Lokatie - Oosterpark

  • zondag 9 aug 2020 18:30

    WITHIN TIME  / Zuiderkerk

  • zondag 9 aug 2020 18:30

    Tijn Wybenga & AM.OK: Het Wonder van Amsterdam  / De Duif

  • zondag 9 aug 2020 19:00

    Jazz @ Night: Gigi Jazz Club  / Skatecafe

  • zondag 9 aug 2020 21:00

    WITHIN TIME  / Zuiderkerk

  • zondag 9 aug 2020 21:00

    Tijn Wybenga & AM.OK: Het Wonder van Amsterdam  / De Duif

  • zondag 9 aug 2020 22:00

    Jazz @ Night: Gigi Jazz Club  / Skatecafe

  • maandag 10 aug 2020 11:00

    Oscar Back finalist Leon Blekh speelt Beethoven, Schumann & Saint-Saëns  / Vondelkerk

  • maandag 10 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Cununa Ensemble  / Felix Meritis

  • maandag 10 aug 2020 12:30

    Dynamo Mundi & The Positive People  / Café de Ceuvel

  • maandag 10 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Donna van Leeuwen  / Westerkerk

  • maandag 10 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Cununa Ensemble  / Felix Meritis

  • maandag 10 aug 2020 14:00

    Grachtenfestival Lanceert: 10-jaar Zemtsov Altvioolkwartet  / Vondelkerk

  • maandag 10 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: 10-jaar Zemtsov Altvioolkwartet  / Vondelkerk

  • maandag 10 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Kluster5 presenteert Perceived Reality  / CC Amstel

  • maandag 10 aug 2020 18:30

    The Hi-Stakes  / Hilton Amsterdam

  • maandag 10 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Kluster5 presenteert Perceived Reality  / CC Amstel

  • maandag 10 aug 2020 20:30

    The Hi-Stakes  / Hilton Amsterdam

  • maandag 10 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Shin Sihan & friends  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • dinsdag 11 aug 2020 10:15

    Wonderkinderen op Forteiland Pampus  / Forteiland Pampus

  • dinsdag 11 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Duo Van den Berg/Van der Duim  / Doopsgezinde Singelkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Duo LeCoultre & VanHees  / Felix Meritis

  • dinsdag 11 aug 2020 12:30

    Tengu Malina  / Restaurant As

  • dinsdag 11 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Elin Haver  / Westerkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Duo LeCoultre & VanHees  / Felix Meritis

  • dinsdag 11 aug 2020 14:00

    Grachtenfestival Lanceert: Ensemble de Formule  / Doopsgezinde Singelkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Ensemble de Formule  / Doopsgezinde Singelkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Nachtlicht Ensemble - Golfslag  / CC Amstel

  • dinsdag 11 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Nachtlicht Ensemble - Golfslag  / CC Amstel

  • dinsdag 11 aug 2020 20:00

    Emmy Storms in Residence: Indian Nights  / Het Scheepvaartmuseum

  • dinsdag 11 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Channa Malkin, Maya Fridman & Slava Poprugin  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • woensdag 12 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Belinfante Kwartet  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Qasyoun Trio  / Felix Meritis

  • woensdag 12 aug 2020 12:30

    ADAM Quartet  / Thomaskerk

  • woensdag 12 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Jents Abma  / Westerkerk

  • woensdag 12 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Qasyoun Trio  / Felix Meritis

  • woensdag 12 aug 2020 14:00

    Grachtenfestival Lanceert: Volkmann Trio  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 14:00

    Smandem  / Kazerne

  • woensdag 12 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Volkmann Trio  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 16:00

    Boye Ingwersen Trio  / Noorderlicht

  • woensdag 12 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Popartsong Duo  / CC Amstel

  • woensdag 12 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Popartsong Duo  / CC Amstel

  • woensdag 12 aug 2020 20:00

    Grachtenfestival & De Nationale Opera Studio presenteren: Sam Carl, Frederik Bergman & Daan Boertien  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Emmy Storms in Residence & Camelot  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • donderdag 13 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Nikola Meeuwsen  / de Waalse Kerk

  • donderdag 13 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Velvet Plaza  / Felix Meritis

  • donderdag 13 aug 2020 12:30

    Louw Quartet  / Van der Valk Hotel Amsterdam Zuidas

  • donderdag 13 aug 2020 13:00

    Jong talent in de Oude Wester: Arne Bijnens  / Westerkerk

  • donderdag 13 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Velvet Plaza  / Felix Meritis

  • donderdag 13 aug 2020 14:00

    Cheng Quartet  / de Waalse Kerk

  • donderdag 13 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Martí Mitjavila Trio  / de Waalse Kerk

  • donderdag 13 aug 2020 17:00

    Opus Novum: The ZOO  / CC Amstel

  • donderdag 13 aug 2020 18:30

    La gara delle grazie  / Melkweg

  • donderdag 13 aug 2020 19:30

    Opus Novum: The ZOO  / CC Amstel

  • donderdag 13 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Daan Boertien, Barbara Kozelj & Marc Pantus  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • donderdag 13 aug 2020 21:00

    La gara delle grazie  / Melkweg

  • vrijdag 14 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Academisten van het Koninklijk Concertgebouworkest  / de Waalse Kerk

  • vrijdag 14 aug 2020 11:00

    Caravan - Julian Schneemann & Drie Vrienden (5+)  / CC Amstel

  • vrijdag 14 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Yannick Hiwat Quintet  / Felix Meritis

  • vrijdag 14 aug 2020 13:00

    Jong talent in de Oude Wester: Twan van der Wolde  / Westerkerk

  • vrijdag 14 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Yannick Hiwat Quintet  / Felix Meritis

  • vrijdag 14 aug 2020 14:00

    Emmy Storms in Residence: Trio Suleika  / de Waalse Kerk

  • vrijdag 14 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: SIMIO  / de Waalse Kerk

  • vrijdag 14 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Perforator  / CC Amstel

  • vrijdag 14 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Perforator  / CC Amstel

  • vrijdag 14 aug 2020 20:00

    Terrasconcert Muziekgebouw: Mo van der Does Quartet  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 14 aug 2020 21:00

    De Avond van de GrachtenfestivalPrijs  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • vrijdag 14 aug 2020 22:00

    Jazz @ Night: Boye Ingwersen Trio  / RADION

  • zaterdag 15 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Club Classique - Muzikale wereldwonderen  / Zonnehuis

  • zaterdag 15 aug 2020 14:00

    Nymphéas Trombone Quartet: Le jardin féerique  / Vrijburg

  • zaterdag 15 aug 2020 15:00

    Club Classique  / Huis van de Wijk: De Aker

  • zaterdag 15 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Roaring Cats  / Zonnehuis

  • zaterdag 15 aug 2020 18:00

    Jazz @ Night: SMANDEM.  / PLLEK

  • zaterdag 15 aug 2020 20:00

    Terrasconcert: 3Violas  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 15 aug 2020 21:00

    Jazz @ Night: SMANDEM.  / PLLEK

  • zondag 16 aug 2020 11:00

    Aviv Noam Quartet  / Sofitel Legend The Grand Amsterdam

  • zondag 16 aug 2020 11:00

    Vertelconcert: Uit Einstein’s vioolkist  / Zuiderkerk

  • zondag 16 aug 2020 12:30

    OBA-Concert: Nina Rompa Trio  / OBA de Hallen

  • zondag 16 aug 2020 14:00

    Aviv Noam Quartet  / Sofitel Legend The Grand Amsterdam

  • zondag 16 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Niek Baar & het Intercontinental Ensemble  / De Koepelkerk van het Renaissance Amsterdam Hotel

  • zondag 16 aug 2020 16:00

    Dividivi3 speelt Piazzolla  / RADION

  • zondag 16 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Performing Opera Summer School  / Vondelkerk