Mondkapjes

Nog te bepalen

ook met deze artiest(en)

  • zaterdag 8 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Nawras Altaky, Modar Salama & Lucas Dols  / Zuiderkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 12:00

    OBA-concert: Duo Jeff Heijne & Mauro Cottono speelt 'Reflejos del Alma'  / OBA Mercatorplein

  • zaterdag 8 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Alexander de Bie  / Westerkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 13:00

    Guy Salamon Group  / Olympisch Stadion

  • zaterdag 8 aug 2020 14:00

    Duo Zeffiretti & the Wonders of Nature  / Zuiderkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 14:00

    FADOpelos2  / Antoniushuis

  • zaterdag 8 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: 3Violas  / Zuiderkerk

  • zaterdag 8 aug 2020 16:00

    Emmy Storms in Residence: De Moed om te Vertrekken  / Meneer de Wit

  • zaterdag 8 aug 2020 19:00

    Emmy Storms in Residence: De Moed om te Vertrekken  / Meneer de Wit

  • zaterdag 8 aug 2020 20:30

    WITHIN TIME  / Zuiderkerk

  • zondag 9 aug 2020 10:30

    Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours  / Vondelpark Openluchttheater

  • zondag 9 aug 2020 11:00

    Anna Serierse/Gijs Idema Quartet  / De Koepelkerk van het Renaissance Amsterdam Hotel

  • zondag 9 aug 2020 12:00

    3violas  / Sexyland

  • zondag 9 aug 2020 12:30

    Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours  / Vondelpark Openluchttheater

  • zondag 9 aug 2020 14:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Lisa Schreiber  / Westerkerk

  • zondag 9 aug 2020 14:00

    3violas  / Sexyland

  • zondag 9 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: YenTing Lo Ensemble - Epiphyllum  / Hermitage Amsterdam

  • zondag 9 aug 2020 16:00

    FADOpelos2  / Fruittuin van West

  • zondag 9 aug 2020 16:00

    Firgun Ensemble in de Peepshow Palace  / Brakke Grond

  • zondag 9 aug 2020 17:00

    Gideon Tazelaar Trio  / Kringloopwinkel De Lokatie - Oosterpark

  • zondag 9 aug 2020 18:30

    WITHIN TIME  / Zuiderkerk

  • zondag 9 aug 2020 18:30

    Tijn Wybenga & AM.OK: Het Wonder van Amsterdam  / De Duif

  • zondag 9 aug 2020 19:00

    Jazz @ Night: Gigi Jazz Club  / Skatecafe

  • zondag 9 aug 2020 21:00

    WITHIN TIME  / Zuiderkerk

  • zondag 9 aug 2020 21:00

    Tijn Wybenga & AM.OK: Het Wonder van Amsterdam  / De Duif

  • zondag 9 aug 2020 22:00

    Jazz @ Night: Gigi Jazz Club  / Skatecafe

  • maandag 10 aug 2020 11:00

    Oscar Back finalist Leon Blekh speelt Beethoven, Schumann & Saint-Saëns  / Vondelkerk

  • maandag 10 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Cununa Ensemble  / Felix Meritis

  • maandag 10 aug 2020 12:30

    Dynamo Mundi & The Positive People  / Café de Ceuvel

  • maandag 10 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Donna van Leeuwen  / Westerkerk

  • maandag 10 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Cununa Ensemble  / Felix Meritis

  • maandag 10 aug 2020 14:00

    Grachtenfestival Lanceert: 10-jaar Zemtsov Altvioolkwartet  / Vondelkerk

  • maandag 10 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: 10-jaar Zemtsov Altvioolkwartet  / Vondelkerk

  • maandag 10 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Kluster5 presenteert Perceived Reality  / CC Amstel

  • maandag 10 aug 2020 18:30

    The Hi-Stakes  / Hilton Amsterdam

  • maandag 10 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Kluster5 presenteert Perceived Reality  / CC Amstel

  • maandag 10 aug 2020 20:30

    The Hi-Stakes  / Hilton Amsterdam

  • maandag 10 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Shin Sihan & friends  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • dinsdag 11 aug 2020 10:15

    Wonderkinderen op Forteiland Pampus  / Forteiland Pampus

  • dinsdag 11 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Duo Van den Berg/Van der Duim  / Doopsgezinde Singelkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Duo LeCoultre & VanHees  / Felix Meritis

  • dinsdag 11 aug 2020 12:30

    Tengu Malina  / Restaurant As

  • dinsdag 11 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Elin Haver  / Westerkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Duo LeCoultre & VanHees  / Felix Meritis

  • dinsdag 11 aug 2020 14:00

    Grachtenfestival Lanceert: Ensemble de Formule  / Doopsgezinde Singelkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Ensemble de Formule  / Doopsgezinde Singelkerk

  • dinsdag 11 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Nachtlicht Ensemble - Golfslag  / CC Amstel

  • dinsdag 11 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Nachtlicht Ensemble - Golfslag  / CC Amstel

  • dinsdag 11 aug 2020 20:00

    Emmy Storms in Residence: Indian Nights  / Het Scheepvaartmuseum

  • dinsdag 11 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Channa Malkin, Maya Fridman & Slava Poprugin  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • woensdag 12 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Belinfante Kwartet  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Qasyoun Trio  / Felix Meritis

  • woensdag 12 aug 2020 12:30

    ADAM Quartet  / Thomaskerk

  • woensdag 12 aug 2020 13:00

    Jong Talent in de Oude Wester: Jents Abma  / Westerkerk

  • woensdag 12 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Qasyoun Trio  / Felix Meritis

  • woensdag 12 aug 2020 14:00

    Grachtenfestival Lanceert: Volkmann Trio  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 14:00

    Smandem  / Kazerne

  • woensdag 12 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Volkmann Trio  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 16:00

    Boye Ingwersen Trio  / Noorderlicht

  • woensdag 12 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Popartsong Duo  / CC Amstel

  • woensdag 12 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Popartsong Duo  / CC Amstel

  • woensdag 12 aug 2020 20:00

    Grachtenfestival & De Nationale Opera Studio presenteren: Sam Carl, Frederik Bergman & Daan Boertien  / De Duif

  • woensdag 12 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Emmy Storms in Residence & Camelot  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • donderdag 13 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Nikola Meeuwsen  / de Waalse Kerk

  • donderdag 13 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Velvet Plaza  / Felix Meritis

  • donderdag 13 aug 2020 12:30

    Louw Quartet  / Van der Valk Hotel Amsterdam Zuidas

  • donderdag 13 aug 2020 13:00

    Jong talent in de Oude Wester: Arne Bijnens  / Westerkerk

  • donderdag 13 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Velvet Plaza  / Felix Meritis

  • donderdag 13 aug 2020 14:00

    Cheng Quartet  / de Waalse Kerk

  • donderdag 13 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Martí Mitjavila Trio  / de Waalse Kerk

  • donderdag 13 aug 2020 17:00

    Opus Novum: The ZOO  / CC Amstel

  • donderdag 13 aug 2020 18:30

    La gara delle grazie  / Melkweg

  • donderdag 13 aug 2020 19:30

    Opus Novum: The ZOO  / CC Amstel

  • donderdag 13 aug 2020 21:00

    Meesterlijk! Daan Boertien, Barbara Kozelj & Marc Pantus  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • donderdag 13 aug 2020 21:00

    La gara delle grazie  / Melkweg

  • vrijdag 14 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Academisten van het Koninklijk Concertgebouworkest  / de Waalse Kerk

  • vrijdag 14 aug 2020 11:00

    Caravan - Julian Schneemann & Drie Vrienden (5+)  / CC Amstel

  • vrijdag 14 aug 2020 12:00

    Live vanuit Felix Meritis: Yannick Hiwat Quintet  / Felix Meritis

  • vrijdag 14 aug 2020 13:00

    Jong talent in de Oude Wester: Twan van der Wolde  / Westerkerk

  • vrijdag 14 aug 2020 13:45

    Live vanuit Felix Meritis: Yannick Hiwat Quintet  / Felix Meritis

  • vrijdag 14 aug 2020 14:00

    Emmy Storms in Residence: Trio Suleika  / de Waalse Kerk

  • vrijdag 14 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: SIMIO  / de Waalse Kerk

  • vrijdag 14 aug 2020 17:00

    Opus Novum: Perforator  / CC Amstel

  • vrijdag 14 aug 2020 19:30

    Opus Novum: Perforator  / CC Amstel

  • vrijdag 14 aug 2020 20:00

    Terrasconcert Muziekgebouw: Mo van der Does Quartet  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • vrijdag 14 aug 2020 21:00

    De Avond van de GrachtenfestivalPrijs  / NH Collection Grand Hotel Krasnapolsky

  • vrijdag 14 aug 2020 22:00

    Jazz @ Night: Boye Ingwersen Trio  / RADION

  • zaterdag 15 aug 2020 11:00

    Ochtendconcert: Club Classique - Muzikale wereldwonderen  / Zonnehuis

  • zaterdag 15 aug 2020 14:00

    Nymphéas Trombone Quartet: Le jardin féerique  / Vrijburg

  • zaterdag 15 aug 2020 15:00

    Club Classique  / Huis van de Wijk: De Aker

  • zaterdag 15 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Roaring Cats  / Zonnehuis

  • zaterdag 15 aug 2020 18:00

    Jazz @ Night: SMANDEM.  / PLLEK

  • zaterdag 15 aug 2020 20:00

    Terrasconcert: 3Violas  / Muziekgebouw aan 't IJ

  • zaterdag 15 aug 2020 21:00

    Jazz @ Night: SMANDEM.  / PLLEK

  • zondag 16 aug 2020 11:00

    Aviv Noam Quartet  / Sofitel Legend The Grand Amsterdam

  • zondag 16 aug 2020 11:00

    Vertelconcert: Uit Einstein’s vioolkist  / Zuiderkerk

  • zondag 16 aug 2020 12:30

    OBA-Concert: Nina Rompa Trio  / OBA de Hallen

  • zondag 16 aug 2020 14:00

    Aviv Noam Quartet  / Sofitel Legend The Grand Amsterdam

  • zondag 16 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Niek Baar & het Intercontinental Ensemble  / De Koepelkerk van het Renaissance Amsterdam Hotel

  • zondag 16 aug 2020 16:00

    Dividivi3 speelt Piazzolla  / RADION

  • zondag 16 aug 2020 16:00

    Grachtenfestival Lanceert: Performing Opera Summer School  / Vondelkerk

$dateTimeStart.setHours($aanvang.getHours()) $dateTimeStart.setMinutes($aanvang.getMinutes())