Proef het Grachtenfestival
Tijdens het festival kun je bij veel concertlocaties terecht voor een drankje en een hapje. Hierbij onze tips om het plannen voor jou makkelijker te maken! Zo opent Arti et Amicitiae speciaal de bar van de kunstenaarssociëteit voor het concert van pianiste Ying Shan Hu en serveren lokale ondernemers bij buurtconcerten iets te eten en te drinken.
Verschillende locaties bieden bezoekers van de concerten graag iets aan, inbegrepen bij je kaartje. Begin je dag goed bij The Grand met een kop koffie of thee en iets lekkers, voorafgaand aan het concert van de twee jazzgitaristen Ella Zirina & Teis Semey. Bij het concert van pianist Alfredo van de Munt in Zadelhoff krijg je koffie en een croissant als ontbijt. The William biedt een hapje en drankje aan bij het concert van altviool-piano duo Elin Haver & Jana Schell.
In Felix Meritis, waar dit jaar maar liefst vijftien concerten plaatsvinden, kun je ook terecht in het nieuwe Felix Café. Op vertoon van je concertticket ontvang je 15% korting op je diner (m.u.v. maandag en dinsdag). Restaurant Wils van chef-kok Joris Bijdendijk serveert na afloop van het concert van strijkensemble Woodcraft in Move Amsterdam signature-hapjes en een glas crémant voor € 30,- om de combinatie met het concert op het Stadionplein compleet te maken. De ultieme jazzmiddag!