Olivia Fay
Dag van het Festival: Neo-soul, funk en hiphop ontmoeten elkaar in energieke live-act
Olivia Fay & TOS vormen een dynamisch duo als geen ander. Met een frisse mix van neo-soul, funk en hiphop spelen ze eigen muziek, gemaakt met hart, ritme en vuur. Beiden timmeren daarnaast hard aan de weg in hun solocarrières.
Waar Olivia Fay net haar eerste single heeft uitgebracht (Never Change), goed voor meer dan 30.000 streams, presenteerde TOS afgelopen november zijn debuutalbum PISCES TALES met een spetterende releaseshow in Paradiso. Nu slaan ze de handen ineen voor een optreden vol groove, soul en swing, ondersteund door een energieke liveband.
Dag van het Festival
Met de Dag van het Festival brengt het Grachtenfestival dit jaar op 23 augustus gedurende de hele dag een minifestival naar vier ijkpunten van Amsterdam. Geniet op de Sloterplas, in het Erasmuspark, het IJplein en gebouw Jonas’ van o.a. het nieuwe Grachtenfestival Ensemble, Trio JEF, Levantine Hues en meer!
Dit programma is samengesteld door gastcurator
