Kotokid
Dag van het Festival: Jaren 80’-jazzfusion en elektronische muziek door multi-instrumentalist
Stel je voor: jaren ’80-jazzfusion ontmoet elektronische muziek. Precies in de sweet spot tussen die twee genres ligt de muziek van de Amsterdamse multi-instrumentalist en producer Freek Mulder, oftewel kotokid. Uitgestrekte synthesizerbedjes, gierende gitaarsolo’s van Maarten Cima en explosieve drums van Jonathan Szegedi vormen de sound van kotokid: karakteristiek én verfrissend.
Live speelt kotokid zelf basgitaar terwijl hij een ruimteschip aan synthesizers bestuurt. Laat je verrassen door deze muur van geluid, met muziek van het album Fridge, dat in 2024 uitkwam.
Musici
Freek Mulder, bas & synthesizer
Maarten Cima, gitaar
Jonathan Szegedi, drums
Dag van het Festival
Met de Dag van het Festival brengt het Grachtenfestival dit jaar op 23 augustus gedurende de hele dag een minifestival naar vier ijkpunten van Amsterdam. Geniet op de Sloterplas, in het Erasmuspark, het IJplein en gebouw Jonas’ van o.a. het nieuwe Grachtenfestival Ensemble, Trio JEF, Levantine Hues en meer!
