Junior Grachtenfestival: Just Press Play (4+)
Dag van het Grachtenfestival: Een muziekspeeltuin voor de hele familie
Just Press Play – of: Klaar voor de start? Muziek! – is een interactieve voorstelling waarin kinderen muziek niet alleen horen, maar ook zelf vormgeven. In een muzikale speeltuin ontdekken jonge deelnemers dat elk object invloed heeft op de muziek: zij zijn de componist, de dirigent én de inspiratiebron.
De muziek wordt live uitgevoerd door het avontuurlijke ensemble But What About: veelzijdige musici uit Den Haag met een passie voor interactie. Sinds 2020 maken zij voorstellingen waarin het publiek centraal staat – speels, verrassend en verbindend.
Musici
Vincent Martig, Basklarinet
Wilco Oomkes, Accordeon
Merlijn Runia, Mezzosopraan en spelleider
Merel Bootsma, Fluit en drum
Dag van het Festival
Met de Dag van het Festival brengt het Grachtenfestival dit jaar op 23 augustus gedurende de hele dag een minifestival naar vier ijkpunten van Amsterdam. Geniet op de Sloterplas, in het Erasmuspark, het IJplein en gebouw Jonas’ van o.a. het nieuwe Grachtenfestival Ensemble, Trio JEF, Levantine Hues en meer!
